DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-09-04
Przysiady bułgarskie – co to takiego?
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Przysiady to jedno z najpopularniejszych ćwiczeń, które uczą się wykonywać już dzieci na pierwszych lekcjach WF-u. Angażują one przede wszystkim mięśnie pośladkowe i mięśnie dwugłowe uda, dzięki czemu pozwalają modelować dolne partie sylwetki.
2023-09-01
Tabata – co to takiego?
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Tabata to rodzaj treningu, popularnego zarówno wśród początkujących, jak i bardziej zaawansowanych ćwiczących. Polega na bardzo intensywnej aktywności fizycznej w krótkim czasie. Jeśli więc zależy Ci na spaleniu dużej ilości kalorii, bez konieczności spędzania godziny na siłowni, czy w klubie fitness, wypróbuj ćwiczenia tabata.
2023-08-11
Wyposażenie siłowni w 5 krokach! O tym musisz pamiętać!
6 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Znasz to uczucie, gdy pierwszego stycznia kupujesz karnet na siłownię po to, by ostatecznie nie odwiedzić jej ani razu? A może wręcz przeciwnie – jesteś stałym bywalcem klubów fitness i trudno jest Ci wyobrazić sobie tydzień bez podnoszenia ciężarów? Niezależnie od tego, czy należysz do pierwszej, czy do drugiej grupy – na pewno wiele zyskasz na stworzeniu w Twoich czterech kątach domowej siłowni.
2023-07-17
Freediving dla początkujących - podpowiadamy, jak zacząć przygodę ze sportem.
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Freediving, czyli nurkowanie na wstrzymanym oddechu, to pasjonujący sport, który pozwala odkryć piękno podwodnego świata bez konieczności używania aparatu oddechowego. To dość młoda forma aktywności, która pozwala zbliżyć się do natury i doświadczyć niezwykłych wrażeń pod wodą, zwłaszcza w miejscach, gdzie woda jest przejrzysta i czysta.
2023-07-03
Ćwiczenia na pośladki w domu. Zrób formę z 4FIZJO!
6 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Mięśnie pośladkowe odgrywają istotną rolę w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, zdrowych bioder i osiąganiu wysokiej wydajności treningowej. Silne i aktywne mięśnie pośladkowe nie tylko wpływają na estetykę, dając jędrne pośladki, ale także przyczyniają się do stabilności kręgosłupa i bioder, co ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania kontuzjom.
2023-07-03
Ćwiczenia na plecy w domu. Jak się za nie zabrać?
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Mięśnie pleców, tak samo, jak i innych partii mięśniowych, odgrywają ogromną rolę w wyglądzie sylwetki, jak również stanowią o wielu funkcjach pod kątem rotacji w stawach, a także wzorcach ruchowych, które powtarzamy na co dzień. Warto więc regularnie wdrażać ćwiczenia na mięśnie pleców, bądź też, wykonywać ogólny trening pleców.
2023-06-27
Cellulit na udach. Jak się go pozbyć? 4 ćwiczenia na walkę z nieestetycznym wrogiem!
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Cellulit na udach, inaczej nazywany również jako pomarańczowa skórka, to powszechny problemem, który dotyka wiele osób. W większości są to kobiety, ale i mężczyźni mogą borykać się z tym problemem. Skóra z cellulitem na udach charakteryzuje się nierównościami, grudkami i zagłębieniami, których widoczność zwiększa się poprzez wiele czynników.
pixel