DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-11-29
Morsowanie – jak się do niego przygotować?
5 minuty czytania Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Morsowanie, czyli kąpiele w lodowatej wodzie to świetny sposób na hartowanie ciała i zwiększenie odporności organizmu. Ta zimowa aktywność pozwala zadbać o zdrowie oraz kondycję skóry, a także dostarcza endorfin! Sprawdź, co daje morsowanie i o czym warto wiedzieć, zanim po raz pierwszy wejdziesz do zimnej wody. Podpowiadamy też, jakie akcesoria pomogą Ci rozpocząć morsowanie.
2023-11-03
SUP zimą? Przedłuż z nami sezon!
4 minuty czytania Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Pływanie na SUP-ie (ang. stand up paddle) to doskonały sposób na wodną rekreację! Umożliwia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, a przy okazji pozwala cieszyć się nadwodnym krajobrazem. Wbrew pozorom, pływanie na deskach SUP można praktykować nie tylko wiosną, czy latem, ale nawet zimą! Sprawdź, jak przygotować się do wypłynięcia w chłodniejsze dni. Podpowiadamy, jakie akcesoria będą przydatne każdemu, kto nie ma ochoty rozstawać się ze swoją deską SUP jesienią, ani zimą.
2023-10-13
Aerobik w wodzie – zaopatrz się w te akcesoria!
5 minut czytania Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Szukasz aktywności fizycznej, która pozwoli Ci zrzucić zbędne kilogramy i poprawić wydolność organizmu? Nie chcesz jednak obciążać stawów, a przy okazji lubisz także treningi w większej grupie? Aerobik w wodzie to coś dla Ciebie. Dowiedz się, na czym dokładnie polega ta forma aktywności i jak zacząć ją uprawiać.
2023-08-11
Snorkeling – zacznij korzystać z dobrodziejstw podwodnego świata
6 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Kiedy słońce płonie na niebie, a plaże kuszą białym piaskiem i szumem fal, wiele osób widzi tylko jeden sposób na spędzenie dnia – wylegiwanie się na leżaku. Niektórzy jednak wybierają inną drogę do udanego odpoczynku. Mowa tu o różnego rodzaju aktywnościach, a przede wszystkim – sportach wodnych, do których zalicza się snorkeling.
2023-07-30
Akcesoria do desek SUP - w co warto się wyposażyć?
4 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Aktywność związana z deskami SUP to fantastyczna odskocznia od standardowych hobby. Łączy w sobie koordynację ruchową z pasją do pływania i bliskim kontaktem z wodą. Nauka pływania na desce SUP może być nie tylko relaksującym doświadczeniem, ale także cenną formą aktywności fizycznej.
2023-05-05
Deska SUP do pływania na rzece. Co warto wiedzieć?
6 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO

Deska SUP to specjalna deska do pływania, na której stojąc i używając wiosła, przemieszczamy się po wodzie. Jest to coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, zwłaszcza na górskich rzekach i w płytkiej wodzie. Pływanie na desce SUP to nie tylko świetna zabawa, ale również skuteczny sposób na poprawę koordynacji ruchowej oraz wzmocnienie wielu mięśni.

pixel