DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AKCESORIA REHABILITACYJNE

ilość produktów: 236

W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne akcesoria medyczne do rehabilitacji i zabiegów leczniczych. Przyrządy nadają się do stosowania w gabinetach fizjoterapeutycznych oraz kosmetycznych. Można ich używać także w warunkach domowych. Dostępny na stronie sprzęt medyczny i rehabilitacyjny pomaga mierzyć się z bólami pleców, słabą sprawnością dłoni, czy problemami skórnymi. W sprzedaży mamy dostępne m.in. maty do akupresury, bańki chińskie, zabawki sensoryczne, czy taśmy do kinesiotapingu.

Stosując artykuły medyczne z naszej oferty pacjent może pozbyć się licznych dolegliwości bólowych, skorygować postawę ciała, czy poprawić mikrokrążenie skóry. Produkty w bezpieczny sposób oddziałują na organizm człowieka, co zostało potwierdzone odpowiednimi testami. Ich stosowanie jest proste, dlatego produkty medyczne z naszego asortymentu nie wymagają obsługi profesjonalisty. Wystarczy przestrzegać zaleceń lekarza lub fizjoterapeuty, by rehabilitacja w domu przyniosła oczekiwane efekty.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można przyrządy medyczne dedykowane osobom leczącym bóle kręgosłupa i nieprawidłową postawę ciała. Działanie rozluźniające oraz przeciwbólowe wykazują m.in. maty do akupresury, wyposażone w liczne kolce stymulujące tkankę skórną i mięśnie. Korzystanie z mat nie wymaga specjalnego przygotowania, a działanie lecznicze osiągnąć można dzięki regularnemu stosowaniu. Wybrane produkty lecznicze i wyroby medyczne z naszej oferty zarejestrowane są w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Daje to pełną gwarancję bezpieczeństwa użytkowania tych produktów.

Nasza szeroko rozbudowana oferta sprawia, że dostępne u nas rehabilitacyjne i medyczne akcesoria pomagają mierzyć się również z innymi dolegliwościami. W sprzedaży znajdują się m.in. antystresowe akcesoria sensoryczne, które można zabierać ze sobą wszędzie (praca, szkoła, wyjazd służbowy), tak np. silikonowe maty z bąbelkami pomagające w odprężeniu i wyciszeniu emocji. Są kolorowe, dlatego dodatkowo stymulują zmysł wzroku.

Nie tylko specjalistyczne gabinety, ale także domy i mieszkania mogą być miejscami, w których wykonywana jest rehabilitacja medyczna - artykuły z naszego sklepu mogą być używane bez obecności fizjoterapeuty. Warto jednak skonsultować ich wykorzystywanie ze specjalistą, który zaleci pacjentowi odpowiednią częstotliwość oraz intensywność pracy ze sprzętem leczniczym. Również w przypadku przeprowadzania zabiegów kosmetycznych warto zapoznać się z instrukcją użytkowania sprzętu lub udać się na konsultacje do kosmetologa.

Dostępne na naszej stronie akcesoria medyczne posiadają odpowiednią gwarancję użytkowania. Są bezpieczne dla organizmu i mają wielowymiarowe działanie. Zapraszamy zatem do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

pixel