DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pistolety do masażu

ilość produktów: 2

Pistolet do masażu to niewielkie, ale bardzo wszechstronne urządzenie, dzięki któremu jesteś w stanie pracować nad redukcją bólu poszczególnych części swojego ciała. Doskonały do użytku domowego, polecany pasjonatom sportu i profesjonalistom. Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go również w gabinetach fizjoterapeutycznych, w pracy z pacjentami. Pistolet do masażu polskiej marki 4fizjo. Kupując go, wspierasz rodzimy biznes!

Pistolet do masażu - masażer, który wiele zmieni

Pistolet do masażu posiada wymienne końcówki, dzięki czemu nadaje się do masowania różnych partii ciała. Z jego pomocą pracuje się na punktach spustowych, czyli tzw. punktach maksymalnej bolesności. To sprawia, że sam masaż staje się bardziej skuteczny, ponieważ wpływa na tkanki miękkie, przez które już zmagamy się z różnego rodzaju dolegliwościami. Dzięki posiadaniu wymiennych końcówek jesteś w stanie dopasować intensywność i rodzaj masażu do określonego bólu, zlokalizowanego w konkretnym miejscu.

Wymienna końcówka pocisk

Pocisk to niewielka i najbardziej precyzyjna końcówka do masażu. Z nią możesz używać pistoletu do opracowywania bruzd międzymięśniowych. Skutecznie stymuluje najbardziej bolesne punkty spustowe i jest w stanie poprawić jakość Twojego funkcjonowania w dość krótkim czasie.

Podwójna końcówka do masażu

Końcówka podwójna przyda się tym, którzy potrzebują masażu pleców. Ból pleców jest jedną z najczęstszych dolegliwości, zarówno u osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którym tej aktywności brakuje. Okolice karku i kręgosłupa, ale również mięśni czworogłowych, opracowane z pomocą tej końcówki massage gun, to świetny sposób na redukcję bólu pleców i łatwiejsze funkcjonowanie na co dzień.

Końcówka płaska

Jej nacisk jest umiarkowany, więc warto wykorzystywać ją w miejscach wrażliwych, a także do rozmasowywania dużych brzuśców mięśniowych.

Poduszka powietrzna

Z czystym sumieniem można polecić ją komuś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z pistoletem do masażu. Świetnie sprawdzi się w rozmasowywaniu miejsc wrażliwych, trudno dostępnych, umiarkowanie bolesnych. Poprawia przepływ krwi, delikatnie rozluźnia. Wpływa na samopoczucie, nawet zastosowana w dowolnym miejscu.

Okrągła końcówka mała

Uzupełnia pistolet o opcję mocnego nacisku na bolesne punkty spustowe.

Okrągła duża końcówka

Jest to standardowa końcówka, przy której użyciu massage gun jest delikatniejszy. Możesz używać jej do miejsc wrażliwych.

Pistolet do masażu - model premium, dzięki któremu poczujesz się lepiej

Masaż jest jedną z najskuteczniejszych opcji, by redukować dolegliwości bólowe i móc poczuć się lepiej. Pamiętaj jednak, by pistolet do masażu stosować wyłącznie wtedy, gdy dolegliwości mają bardziej mechaniczny charakter i nie są spowodowane poważniejszymi chorobami, takimi jak stwardnienie rozsiane, miażdżyca, zakrzepica, czy reumatoidalne zapalenie stawów. Te i inne choroby wymagają specjalistycznego leczenia.

Jeśli natomiast poszczególne rodzaje bólu na ciele wynikają z przetrenowania, zmęczenia, czasem również zbyt małej ilości snu, doskonałą regenerację zapewnisz sobie dzięki posiadaniu masażera.

Poczuj się lepiej - 4fizjo.pl

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości produkty, którymi staramy się wspierać Twoją aktywność fizyczną i stanowić wsparcie podczas każdego treningu. Pistolet do masażu tkanek miękkich to sposób na to, by wszechstronnie dbać o swój organizm, pielęgnować mięśnie, a dzięki temu lepiej się czuć na co dzień. Sprawdź nasza ofertę i żyj zdrowo i aktywnie!

pixel