DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki termiczne

ilość produktów: 7

Ulubiony napój o odpowiedniej temperaturze dostępny w każdej sytuacji? Żaden problem! Kubek termiczny pozwoli Ci cieszyć się smakiem kawy, herbaty lub innego napoju, nawet gdy nie będziesz miał możliwości jego przyrządzenia. Dobrze utrzymuje ciepło i świetnie sprawdza się w podróży, czy w samochodzie. Z własnym kubkiem termicznym nie będziesz już musiał polegać na automatach z napojami.

Jaki kubek termiczny wybrać?

Niewątpliwą zaletą kubka termicznego jest jego poręczność. Łatwiej z niego korzystać, niż z pełniącego podobną rolę termosu turystycznego. Dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz antypoślizgowej podkładce można go bez obaw używać przy biurku, czy w samochodzie.

Rynek oferuje różne rodzaje kubków termicznych. Do najpopularniejszych należą stalowe kubki termiczne wykonane ze stali nierdzewnej. Często stosowanym rozwiązaniem gwarantującym dodatkową izolację są podwójne stalowe ścianki. Kubki metalowe charakteryzują się dużą wytrzymałością i dobrze podtrzymują temperaturę napoju. Innym typem są termokubki z tworzywa sztucznego, a także szklane. Ich wadą jest słabsza termoizolacyjność, nie zmieniają natomiast smaku i zapachu znajdujących się w nich płynów. Typowa pojemność kubków to 300 ml, ale bez problemu znajdziesz też takie o objętości 400, czy 500 ml.

Dobry kubek termiczny potrafi utrzymać ciepło nawet przez kilkanaście godzin. Lepszą izolacją cechują się z reguły większe kubki. Podobnym rozwiązaniem do kubka jest też butelka termiczna, która także długo trzyma pożądaną temperaturę ciepłych i zimnych napojów.

Kubek termiczny świetnie sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Podczas jazdy samochodem możesz napić się gorącego napoju, a kubek w przeciwieństwie do termosu obsłużysz tylko jedną ręką. Spędzając długie godziny przed komputerem możesz postawić go na biurku bez obawy, że płyn rozleje się na klawiaturę. To również ekologiczna opcja – zamiast jednorazowych, plastikowych butelek stosujesz kubek wielorazowego użytku. Niektóre kubki zaopatrzone są w dodatkowe akcesoria, jak zaparzacz.

Kubek łatwo można rozłożyć na części pierwsze, dzięki czemu nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości. Większość jest przeznaczona do mycia ręcznego, ale są też modele dostosowane do mycia w zmywarce. Ważne, aby przed kolejnym złożeniem każdy element dokładnie osuszyć. Takie postępowanie zwiększa żywotność kubka.

Wysokiej jakości stalowe kubki termiczne

W 4fizjo.pl oferujemy termo kubki podróżne marki Mountain Goat Pro. Materiał stanowi wysokiej jakości stal nierdzewna i tworzywo sztuczne o dużej trwałości i odporności na zarysowania. Kubki w wielu kolorach są też odporne za zabrudzenia i odbarwienia. W tym wysokim i smukłym kubku, którego pojemność to 400 ml możesz cieszyć się ulubionym napojem nawet do 12 godzin. Natomiast zimne napoje zachowają swoją temperaturę aż przez 24 godziny!

Istotną zaletą produktu jest fakt, że stal nie pochłania zapachów, płyn w środku nie będzie więc miał dziwnego, czy nietypowego posmaku. Ochronę przed przypadkowym rozlaniem się napoju zapewniają szczelne, silikonowe uszczelki, które także nie pochłaniają zapachów i nie odbarwiają się. Doskonałym zabezpieczeniem jest też przyciskowe zamknięcie. Po usłyszeniu charakterystycznego kliknięcia możesz wrzucić kubek do plecaka lub torby bez obawy, że cokolwiek się wyleje. Takie kubki termiczne to nie tylko fajny gadżet – są przede wszystkim bardzo funkcjonalne i wygodne. W 4fizjo.pl znajdziesz również termosy obiadowe, czy turystyczne. Dbamy o to, aby nasza oferta była zróżnicowana, a produkty wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę!

pixel