DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TOALETY TURYSTYCZNE

ilość produktów: 1

Nie każdy wyjazd to all inclusive i nie każdy turysta jest fanem takich podróży. Wyprawa w góry, do lasu, czy na kamping może być równie ekscytująca, co zorganizowana przez biuro turystyczne wycieczka. W takim przypadku jednym z największych problemów jest kwestia sanitarna. Przenośna toaleta turystyczna to rozwiązanie, które może się wówczas okazać bardzo pomocne.

Gdzie sprawdzi się toaleta turystyczna?

Toalety przenośne to bardzo dobry pomysł dla każdego, kto lubi wypady poza miasto kamperem, czy przyczepą kempingową. Zabranie jej ze sobą może oszczędzić nam wielu niekomfortowych sytuacji, w miejscach w których tradycyjne sanitariaty nie będą dostępne. Często stosuje się ją także na jachtach, czy innych jednostkach pływających.

Jednak toaleta turystyczna przydaje się też w stacjonarnych zastosowaniach. Na działkowych altankach, czy w domkach letniskowych czasem nie ma możliwości podłączenia kanalizacji. Wówczas takie właśnie rozwiązanie może się okazać nieodzowne. Dzięki temu w sezonie letnim miłośnicy spędzania wielu godzin na działce, czy fani spotkań przy grillu na świeżym powietrzu nie muszą się już przejmować poszukiwaniem miejsca do załatwienia potrzeb fizjologicznych.

Jak wygląda konstrukcja toalety turystycznej?

Stosowanie toalet turystycznych jest wygodne i praktyczne. Wpływ na to ma przemyślana konstrukcja. Modele dostępne w sklepie internetowym 4fizjo.pl posiadają 2 oddzielne zbiorniki – górny z czystą wodą oraz dolny na nieczystości. Pojemność zbiornika na wodę to 20 litrów, a na nieczystości 24 L. Dodatkowo zbiornik na wodę posiada wygodną ręczną pompkę usprawniającą proces spłukiwania i czyszczenia toalety. Na górze znajduje się deska sedesowa. Szczelny spust pomiędzy pojemnikami eliminuje też nieprzyjemne zapachy, a gładka powierzchnia muszli umożliwia zachowanie czystości i gwarantuje pełen komfort użytkowania.

Jak opróżniać i czyścić toaletę turystyczną?

Opróżnianie i czyszczenie toalet przenośnych to najmniej przyjemna część całego procesu. Niemniej i tutaj zadbano o takie rozwiązania, które umożliwią jak najbardziej bezproblemowe wykonanie czynności. W przenośnej toalecie dostępnej w 4fizjo.pl zbiornik na nieczystości można w prosty sposób odpiąć. Posiada on także rurę służącą do jego opróżniania. Z kolei przycisk odpowietrzający zapobiega zachlapaniu w trakcie czyszczenia. Można też wykorzystać specjalne, biodegradowalne detergenty, które rozpuszczają zanieczyszczenia i pozwalają pozbyć się przykrych woni. Nie musisz się również obawiać przykrych niespodzianek i tego, że cokolwiek wydostanie się ze zbiornika dolnego w trakcie podróży – konstrukcja toalety gwarantuje całkowitą jej szczelność.

Należy jednak pamiętać, że nie wolno opróżniać toalet turystycznych w dowolnym miejscu. Służą do tego zlewnie na kampingach, parkingach, polach namiotowych, czy stacjach benzynowych. W ostateczności, gdy nie masz w pobliżu takiej zlewni możesz wylać nieczystości do najbliższej toalety stacjonarnej. Użytkując modele przenośne pamiętaj również, że trzeba stosować specjalny papier toaletowy, który (w przeciwieństwie do zwykłego) rozpuszcza się w wodzie i nie zatyka odpływu toalety turystycznej.

Wygodne toalety turystyczne w przystępnych cenach

Model toalety turystycznej, który znajdziesz w 4fizjo.pl to produkt wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z wysokiej na 44 cm toalety mogą też korzystać dzieci. Jest to więc asortyment przeznaczony dla całej rodziny. Nasza toaleta to doskonała jakość w bardzo przystępnej cenie. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się nieskrępowaną podróżą!

pixel