DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maty Air Track

ilość produktów: 11

Maty przeznaczone do ćwiczeń akrobatycznych Air Track to produkty, które są chętnie wybierane nie tylko przez zawodowców, ale również przez osoby, dla których ćwiczenia akrobatyczne są sposobem spędzania wolnego czasu. Maty zapewniają odpowiednią siłę odbicia podczas wykonywania różnorodnych układów, a także bezpieczeństwo ćwiczącemu. Konstrukcja i wytrzymałość oferowanych mat sprawiają, że jest to zdecydowanie rozwiązanie warte polecenia.

Polecamy ścieżki do akrobatyki Air Track. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu maty do akrobatyki to profesjonalny sprzęt sportowy, często wybierany przez zawodowych sportowców, kluby i stowarzyszenia sportowe. Mata Air Track, oprócz przyczepności zapewnia również odpowiednie odbicie, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie skomplikowanych ćwiczeń akrobatycznych. Ścieżki gimnastyczne tego rodzaju dostępne są w różnych rozmiarach - zarówno pod względem długości, szerokości, jak i grubości, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie ich do potrzeb ćwiczących. Materace akrobatyczne wykonane są w sposób zapewniający dużą sztywność, dzięki czemu stanowią stabilne podłoże dla trenującego. Wytrzymały, specjalistyczny materiał, z którego wykonane są maty Air Track, cechuje się bardzo wysoką wytrzymałością, co jest szczególnie istotne w przypadku mocno eksploatowanego sprzętu.

Maty do ćwiczeń akrobatycznych to również sprzęt, który z powodzeniem może być używany przez amatorów. Konstrukcja maty pozwala na wykonywanie nie tylko ćwiczeń akrobatycznych, ale również na wygodne i bezpieczne ćwiczenia wspomagające kondycję fizyczną, ćwiczenia rehabilitacyjne i wiele innych. Maty o mniejszych rozmiarach mogą być świetnym pomysłem na miejsce do ćwiczeń i zabaw dla dzieci. Z całą pewnością zapewnią one bezpieczne, stabilne i wytrzymałe podłoże.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania produktów. Dostępne w ofercie sklepu 4fizjo.pl akcesoria do akrobatyki cechuje bardzo duża wytrzymałość, która uzyskana została dzięki zastosowaniu nowoczesnego, szczególnie odpornego na uszkodzenia materiału PVC. Dzięki temu - niezależnie, czy mata Air Track będzie wykorzystywana przez profesjonalistów, czy amatorów, będzie służyć im przez długi czas. Dużą zaletą mat jest również obecność specjalnie zaprojektowanych, wodoodpornych wentyli, które zapobiegają uciekaniu powietrza w każdych warunkach, a także elektrycznej pompki, która znacznie ułatwia proces pompowania maty.

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w naszym sklepie produkt skrojony na miarę swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

pixel