DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bańki chińskie elektryczne

ilość produktów: 4

Stosowanie baniek do masażu to znana od starożytności technika lecznicza znajdująca zastosowanie przy licznych dolegliwościach. Obecnie tradycję medycyny chińskiej oraz nowoczesną technologię można połączyć w jednym, komfortowym produkcie. Czym charakteryzuje się i jak działa elektryczna bańka chińska?

Zalety masażu bańką chińską

Tradycyjny masaż bańką chińską ma wiele prozdrowotnych zalet. Obecnie dostępna jest cała gama takich produktów w różnych rozmiarach i wykonanych z różnego typu materiałów. Popularnością cieszą się bańki z silikonu i gumy (do masażu), a także szkła i plastiku (do stawiania). Niewielkie oddziałują punktowo, większe zaś powierzchniowo. Bańki stosuje się w celach leczniczo relaksacyjnych, a masaż czy stawianie baniek sprawdza się m.in. przy takich dolegliwościach, jak:

 • bóle głowy,

 • cellulit i rozstępy,

 • nadciśnienie,

 • choroby dróg oddechowych,

 • choroby żył,

 • bóle pleców i nerwobóle,

 • rwa kulszowa i wiele innych.

Szczególną odmianą są bańki elektryczne łączące nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami. Jak działa takie urządzenie?

Jak działa elektryczna bańka chińska?

Działanie elektrycznej bańki chińskiej opiera się na masażu próżniowym z wykorzystaniem ciepła, magnetoterapii oraz terapii światłem czerwonym. Takie potrójne działanie gwarantuje jeszcze lepsze efekty. Bańka 4FIZJO jest zasilana przez baterie akumulatorowe, które z łatwością naładujesz przez port USB. Dzięki temu elektryczną bańkę można stosować poza domem, czy na różnego rodzaju wyjazdach.

Podobnie, jak tradycyjne także i elektryczne modele posiadają wiele zalet dla zdrowia. Wykonuj masaż codziennie, aby jeszcze skuteczniej redukować cellulit. Dobrze sprawdza się też do modelowania sylwetki oraz przy wygładzaniu i poprawianiu jędrności skóry. W przypadku częstych przeziębień zastosowanie bańki elektrycznej może zwiększyć odporność. Stosuje się ją także przy:

 • bólach nerwowo-mięśniowych,

 • przeciwobrzękowo,

 • przeciwbólowo i przeciwzapalnie,

 • wsparciu dla mikrokrążenia,

 • zmniejszeniu rozstępów.

Bańki elektryczne chętnie wykorzystują gabinety fizjoterapeutyczne i kosmetyczne, salony masażu, czy SPA. Przede wszystkim jednak świetnie nadaje się w zastosowaniu domowym.

Magnetoterapia i terapia światłem czerwonym

Pozytywny wpływ pola magnetycznego na organizm jest znany od dawna. Magnetoterapia oddziałuje na komórki i tkanki, przyczyniając się do ich regeneracji. Lepiej przyswajają one tlen, pole magnetyczne wykazuje też działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Bańka 4FIZJO ma wbudowane 8 rozmieszczonych równomiernie magnesów, które dodatkowo służą jako wypustki. Pozwala to równocześnie używać ich do masażu skóry, czy mięśni.

Innym ciekawym zastosowaniem elektrycznej bańki jest terapia światłem czerwonym. Są to fale małej długości o energii w zakresie czerwieni i bliskiej podczerwieni. Dość głęboko wnikają w ciało i nie wytwarzają ciepła. Działają m.in. na regenerację skóry, przywracając jej zdrowy wygląd i opóźniając procesy starzenia. Dobrze wpływają też na ogólną regenerację organizmu, przemianę materii, czy regulację ciśnienia krwi. Aparat 4FIZJO posiada osiem bezpiecznych diod ze światłem czerwonym.

Profesjonalna elektryczna bańka chińska

Elektryczna bańka marki 4FIZJO to nowoczesne urządzenie o dużej niezawodności, które w prosty sposób umożliwia osiągnięcie doskonałych efektów masażu. Intuicyjny panel sterowania pozwoli Ci bez problemu ustawić interesujące Cię parametry. Do zestawu dołączone są także dodatkowe filtry, które należy wymieniać co kilka zabiegów. Sprawdź naszą ofertę na stronie 4fizjo.pl!

Sprawdź także: bańki chińskie do twarzy i bańki chińskie do ciała.

pixel