DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MASAŻERY

ilość produktów: 3

Siedzący tryb życia, brak czasu na aktywność fizyczną czy możliwość ćwiczeń na świeżym powietrzu sprawiają, że pogorszeniu ulega nie tylko Twoje ogólne samopoczucie, ale także stan Twoich mięśni i stawów. Oprócz tego wszystkiego, co możemy zrobić dla swojego ciała, czyli spania w prawidłowych pozycjach, drobnych ćwiczeń dostosowanych do wieku i zdrowia oraz odpowiedniego odżywiania, warto włączyć do swojej codziennej rutyny wysokiej jakości masażery kręgosłupa.

Masażer do pleców - jaki ma wpływ na komfort i zdrowie?

Nasze masażery do ciała to urządzenia, które nie tylko relaksują i odprężają zmęczone ciało, ale także pomagają w bólach mięśni i stawów. Ich zaletą jest także działanie prozdrowotne - regularne używanie sprawi, że zapomnisz o nawracających migrenach, napięciowych bólach głowy czy mięśni. Doskonale nadają się do poprawy ogólnego samopoczucia. Masażery do pleców, przeznaczone są zarówno do użytku codziennego, jak i dla profesjonalnych sportowców oraz amatorów sportu. Jeśli ból pleców jest czymś, co trapi Cię na co dzień i starasz się walczyć o dobrą kondycję tej części ciała, możesz rozważyć również zakup piłeczki do masażu.

Masaż wibracyjny - skuteczna metoda nie tylko na ból pleców

Masażery elektryczne przeznaczone są do masażu relaksacyjnego wybranych, niedużych części ciała, dzięki czemu są dużo bardziej skuteczne i efektywne. Wpływa to również na wygodę ich użytkowania, ale i przenoszenia, dzięki czemu możesz mieć do nich dostęp zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Pamiętaj, że odpowiednio wykonany masaż pleców może mieć wpływ na wiele procesów, które zachodzą w Twoim organizmie.

  • Skuteczny masaż rozluźni obolałe mięśnie i sprawi, że poczujesz się lepiej, niezależnie od obszaru, który jest dla Ciebie newralgiczny. Warto zgłębić przy tym efekty, które daje masaż shiatsu, oparty na japońskich technikach masażu palcami, całymi dłońmi, a nawet stopami i kolanami. Masażer do pleców, który pracuje na określonych punktach spustowych i tzw. szlakach energetycznych, jest w stanie przynieść rezultaty w ramach których poczujesz rozluźnienie i ustępujący ból.

  • Dobry masażer do pleców skutecznie zredukuje napięcie mięśniowe. Takie wytwarza się w naszych mięśniach codziennie na skutek nieprawidłowych postaw, zbyt długiego i częstego siedzenia, a także zbyt małej dawki ruchu. Podczas masażu pleców niepożądane napięcie odchodzi, a osoba masująca odczuwa zdecydowane rozluźnienie i lekkość.

  • Masażer do pleców opierający się na technikach masażu shiatsu odpowiednio poprawia krążenie, dzięki temu również rozluźnia napięte mięśnie. To z kolei może mieć wpływ na szereg innych procesów, które w organizmie zachodzą, m.in. redukcję stresu, zmniejszenie częstotliwości występowania migren, a nawet całkowite ich zredukowanie.

Domowy masażer do pleców - skuteczność odpowiedniej technologii

Masażery wibracyjne gwarantują najwyższą jakość. Poszczególne rozwiązania technologiczne sprawiają, że masażer shiatsu (opierający się na punktach spustowych i szlakach energetycznych), jest w stanie przy regularnym stosowaniu wpłynąć na znaczącą poprawę funkcjonowania całego organizmu.

  • Masażer do pleców i karku posiada dwie głowice, wyposażone aż w szesnaście ergonomicznych punktów uciskowych, które dbają o odpowiednie napinanie się całych pasm mięśniowych Twojego ciała. Niektóre nasze masażery do pleców posiadają kilka niezależnych końcówek, dzięki czemu są niebywale wszechstronne. Masażer karku i szyi wykorzystać możesz także do pracy nad górną częścią pleców czy okolic międzyłopatkowych. Aby podjąć decyzję, jaki masażer do pleców wybrać, warto dokonać przeglądu własnych potrzeb i przyzwyczajeń w zakresie siedzenia i dawki ruchu. Ciało bowiem odbiera te przyzwyczajenia w sposób niezwykle dosłowny, informując nas bólem i zmęczeniem wybranych partii ciała o tym, że nie do końca odpowiednio z nich korzystamy.

  • Nasze masażery rehabilitacyjne to urządzenia, z pomocy których korzystają trenerzy, fizjoterapeuci oraz sami sportowcy. Są niezawodne podczas pracy na punktach maksymalnej bolesności, czyli tzw. punktach spustowych. Wybrane partie ciała, dotknięte taką bolesnością, mogą skutecznie utrudniać nie tylko profesjonalne treningi i ćwiczenia, ale również codzienne funkcjonowanie.

Bóle pleców i rodzaj masażu - dla kogo są domowe masażery shiatsu?

Warto pamiętać, że nie tylko profesjonalni sportowcy mają problemy bólowe i mięśniowe, które wynikają z nadmiernej eksploatacji ciała. Czasem zbyt długotrwałe siedzenie w jednym miejscu, nieprawidłowa pozycja, a także niewystarczająca dawka ruchu mogą sprawić, że szybko nastąpi pojawienie się dolegliwości bólowych. Są to nie tylko bóle kręgosłupa. Idzie za tym również sztywność mięśni, nieprawidłowe - zbyt mocne napięcie mięśni, a następnie dolegliwości takie jak migreny. Masażer shiatsu polecany jest nie tylko osobom z kręgu sportowców, ale również wszystkim, którzy nie mogą zapomnieć o bólach kręgosłupa, poszczególnych partii mięśni i głowy.

Głowice masujące mają za zadanie działać na punktach spustowych i szlakach energetycznych, a to zdecydowanie może wpływać na samopoczucie osoby, która takiego masażu doświadcza. Śmiało można zatem wpisać masaż w kwestie dbania o higienę psychiczną i dobre samopoczucie, które w konsekwencji przekłada się na efektywność pracy i poszczególnych działań.

Gdzie warto używać masażera do pleców?

Masażery są niezwykle ciche i jest to jeden z ich największych atutów. Pełny komfort - również psychiczny - podczas masażu, to klucz do tego, by zabieg cechował się jeszcze większą skutecznością.

  • Możesz zabrać je do pracy w biurze, jeśli doświadczasz tam długotrwałego siedzenia przy komputerze w dość wymuszonej pozycji. Rozmasowanie pleców i karku może się wówczas okazać dla Ciebie zbawienne.

  • Możesz wziąć masażer na siłownię - przyda się zwłaszcza po dość intensywnych treningach, po których mocno wskazane jest rozluźnienie mięśni. Fakt przyjemności, która czeka Cię po treningu może również wspierać Twoją codzienną motywację.

  • Weź masażer shiatsu do parku, by w pełni wykorzystać jego potencjał relaksacyjny i móc odpocząć na łonie natury, dbając jednocześnie o stan swoich mięśni. Mata masująca to świetny sposób na odpoczynek, dzięki któremu poczujesz się zdrowiej.

  • Korzystaj z masażera w domu, również podczas drzemki Twojego dziecka. Subtelny odgłos masażu nikomu nie przeszkadza, dzięki czemu możesz zapewnić sobie chwilę odpoczynku i zadbać o zdrowie swoich pleców i karku.

Masażery 4fizjo.pl - wspieraj rodzimy biznes

Nasze masażery są produktami polskiej marki 4FIZJO, kupując je - wspierasz rodzimy biznes. Do produkcji każdego masażera dokładamy wszelkich starań, wykorzystując przy tym opracowywane w Polsce i na świecie technologie, dzięki którym masaże są skuteczne i wywołuję rzeczywiste uczucie odprężenia. Traktujemy je również jako profesjonalny sprzęt do walki z bólem, który może towarzyszyć sportowcom i wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Dlatego nasze masażery polecane są również fizjoterapeutom i trenerom, którzy chcą zadbać o kondycję i zdrowie swoich podopiecznych. Ludzkie ciało i jego mechanizmy, a także możliwość oddziaływania na nie, stanowią dla nas ogromną inspirację przy tworzeniu poszczególnych produktów .

Ponadto oferujemy również produkty znanych i cenionych na rynku firm jak masażery shiatsu. Wybór jest naprawdę duży. W naszej ofercie posiadamy także masażery do nóg, które pozwolą odpocząć po ciężkim dniu pracy, szczególnie w postawie stojącej oraz masażery ręczne, stanowiące odrębną propozycję produktową, dzięki którym dotrzesz do trudno dostępnych obszarów ciała. Dzięki bogatej ofercie masażerów nasz sklep spełnia różnorodne oczekiwania klientów. Jesteśmy przekonani, że i Ty znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.

pixel