DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Air track mat 15-Metrowe

ilość produktów: 1

Akrobatyczna ścieżka 15-metrowa Air Track znajduje zastosowanie podczas treningów zawodowych akrobatów, ćwiczeń w szkołach lub uczelniach o profilu sportowym, a także w trakcie amatorskich zajęć gimnastycznych dla dzieci i dorosłych. Materace akrobatyczne 15-metrowe to wytrzymałe, odporne na zniszczenia produkty, które będą służyć przez wiele lat. Stworzone tak, by zapewnić bezpieczeństwo, a zarazem wygodę i efektywność użytkowania.

Bezpieczeństwo to podstawa, niezależnie od wieku ćwiczącego i miejsca ćwiczeń. Materac akrobatyczny 15 m sprawdzi się nie tylko na sali gimnastycznej, lecz także w przestrzeni domowej. Dzięki niemu zarówno trening zaawansowanych elementów gimnastycznych, jak i domowa zabawa z dziećmi zawierająca naukę przewrotów, podskoków czy salt będzie bezpieczna i przyjemna dla każdego. 

Ścieżki gimnastyczne 15 m to produkty niezwykle wygodne w użytkowaniu. Dmuchane maty pompowane są za pomocą pompki elektrycznej, dzięki czemu ich transport i ponowne przygotowanie do użytku nie stanowi problemu. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas obozów sportowych, wyjazdów gimnastycznych, a także innych aktywności poza domem. 

Ścieżka gimnastyczna 15 metrowa została skonstruowana w taki sposób, by nie tylko zapewniać bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, lecz także ułatwiać wykonywanie na niej elementów układów gimnastycznych. Dzięki odpowiednim wymiarom mata zapewnia bardzo dużą siłę wybicia, co jest niezwykle pomocne podczas dynamicznych salt, przerzutów bokiem, przewrotów i podskoków. 

Materac air track 15-metrowy posiada dużą zaletę, jaką jest uniwersalność zastosowania. Z racji tego, iż jest to przyrząd dmuchany, a co więcej wodoodporny może być wykorzystywany w kontakcie z wodą - podczas sportowych aktywności wodnych. Mata akrobatyczna 15-metrowa idealnie sprawdzi się jako materac wodny, dający możliwość odpoczynku i relaksu na wodzie w ciepłe, słoneczne dni. Może posłużyć także jako deska/ tratwa do pływania, sterowana za pomocą wiosła lub rąk.

Ścieżka akrobatyczna 15-metrowa to produkt wybierany zarówno przez profesjonalne szkoły gimnastyczne, jak i osoby prywatne ceniące ruch i wszelkie korzyści z niego płynące. 15-metrowy materac do akrobatyki stworzony przez polskiego producenta może stać się ogniwem zapalnym do rozpoczęcia przygody z akrobatyką, gimnastyką artystyczną lub innymi dyscyplinami sportowymi. Jego uniwersalność, bezpieczeństwo i wygoda gwarantują satysfakcję oraz efektywność treningu.

Zapraszamy do poznania pełnego asortymentu naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z nami.

pixel