DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trampolina ogrodowa 12ft

ilość produktów: 1

Aktywność fizyczna jest w przypadku dzieci bardzo ważna, zapewniając im właściwy rozwój, ale również dając mnóstwo dobrej zabawy. Trampolina ogrodowa to rozwiązanie praktyczne i wygodne – można jej używać, właściwie nie wychodząc z domu!

Duża trampolina do ogrodu

Trampolina 12 ft to aż 374 cm średnicy do skakania! Z takiej powierzchni bez problemu może korzystać dwoje, a nawet troje dzieci. Zwłaszcza że trampolina ogrodowa 12ft marki 4FIZJO wytrzymuje maksymalne obciążenie do 160 kg.

Dzieci w trakcie udanej zabawy zapominają o całym świecie, dlatego konstrukcja musi brać pod uwagę wszystkie ewentualności i zapewniać maluchom pełną ochronę. Matę do skakania ogranicza siatka o wysokości 163 cm, rozpięta na słupkach metalowych pokrytych miękką pianką zabezpieczającą. Siatka wewnętrzna została wykonana z wykorzystaniem technologii embro-safe, która sprawia, że nawet w przypadku, gdy dojdzie do jej uszkodzenia, nadal będzie można użytkować trampolinę.

Trwałe i wytrzymałe materiały

Podczas skoków trampolina jest narażona na znaczne przeciążenia. Niezbędne jest więc wykonanie jej z wytrzymałych materiałów. Produkt posiada wiele metalowych części takich jak drabinka czy sprężyny. Wszystkie elementy stelaża, galwanizowane wewnątrz i na zewnątrz są wykonane z wysokogatunkowej stali. Mata jest odporna na wysokie obciążenie. Sprężyny ocynkowane specjalną metodą in-out o grubości 3 mm i długości 140 mm gwarantują z kolei, że w trakcie nawet intensywnych skoków nie dojdzie do zerwania. W modelu 4FIZJO zastosowano aż 64 sprężyny. Na jego zwiększoną wytrzymałość wpływa też duża gęstość zwojów. Dzieciaki mogą więc bawić się na całego bez obawy o to, że po bardziej dynamicznym skoku mata się zarwie.

Również mocna drabinka metalowa gwarantująca bezpieczne wchodzenia została wykonana ze stali galwanizowanej, co zabezpiecza ją przed korozją. Cała trampolina została osadzona na czterech podwójnych nogach, które są rozłożone tak, aby zapewnić maksymalną stabilność całej konstrukcji. Stelaż gwarantuje natomiast dobre napięcie siatki bezpieczeństwa. Dla dodatkowej ochrony wejście na trampolinę jest zamykane na zamek błyskawiczny.

Dla kogo przeznaczona jest trampolina?

Maluchy nie mają jeszcze pełnej koordynacji ruchowej, dlatego trampolina ogrodowa jest wskazana raczej do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. Nie ma jednak górnego ograniczenia – bez problemu mogą z niej korzystać nastolatkowie, a nawet dorośli. Zwłaszcza że skakanie ma wiele zalet. Poprawia kondycję, pozwala spalić kalorie, aktywuje wiele partii mięśniowych. I niezależnie od wieku doskonale wpływa na psychikę, dając dużo radości i endorfin, a przez to redukując stres.

Profesjonalna trampolina do ogrodu 12 ft

Trampolina ogrodowa 4FIZJO o średnicy 374 cm (12ft) to produkt charakteryzujący się wysoką jakością wykonania, co potwierdzają certyfikaty CE i TÜV. W skład zestawu wchodzi też metalowa drabinka i siatka zabezpieczająca. Stabilne nogi w kształcie litery U gwarantują konstrukcji mocne oparcie, a siatka wewnętrzna wys. 163 cm oparta jest na ośmiu metalowych słupkach.

W 4fizjo.pl znajdziesz też trampoliny ogrodowe w innych rozmiarach. Najłatwiej złożyć zamówienie korzystając z naszej strony internetowej. Dbamy o to, aby zarówno realizacja, jak i zastosowane materiały spełniały potrzeby najbardziej wymagających klientów. Szukasz profesjonalnej trampoliny, którą będzie można z powodzeniem użytkować przez wiele lat? Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednią trampolinę ogrodową!

pixel