DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trampolina ogrodowa 10ft

ilość produktów: 2

Co lubią dzieci? Dzieci uwielbiają skakanie! Profesjonalna trampolina ogrodowa to świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. W 4fizjo.pl polecamy modele odporne na trudne warunki atmosferyczne i wykonane z wysokiej klasy materiałów. Trampoliny z siatką wewnętrzną zapewniają Twoim pociechom bezpieczną zabawę i mnóstwo endorfin!

Czym jest trampolina ogrodowa 10ft?

Wygodną zabawę na trampolinie gwarantuje jej odpowiednia wielkość. Średnica maty do skakania marki 4FIZJO to aż 260 cm, a cała trampolina ma 312 cm (10ft). Wysokość siatki zawieszonej na słupkach to 163 cm. Taką trampolinę bez problemu jednak umieścisz w ogrodzie. Maksymalne obciążenie wynosi 160 kg, dzięki czemu w tym samym czasie może z niej korzystać dwoje, a nawet troje dzieci. Trzy podwójne nóżki to z kolei gwarancja stabilności całej konstrukcji.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Doskonała zabawa na trampolinie musi być w pierwszej kolejności bezpieczna. Siatka zabezpieczająca w trampolinie marki 4FIZJO została wykonana przy użyciu specjalnej technologii embro-safe. Dzięki temu nawet, jeśli siatka zostanie uszkodzona, trampolina nadal będzie się nadawała do zabawy. Istotna jest także trwałość elementów metalowych. Sprężyny zostały wykonane z ocynkowanej stali nierdzewnej, z wykorzystaniem metody in-out chroniącej przed korozją na wiele lat. Każda z nich ma 3 mm grubości i do 140 mm długości, więcej, niż w standardowych modelach. Zastosowaliśmy aż 54 sprężyny, co umożliwia znacznie mocniejsze wyskoki i lepsze rozkładanie się ciężaru na macie. Elementy metalowe są także zakryte podwójnym materiałem i pianką.

Maksymalna waga użytkownika wynosi aż 160 kg, dzięki czemu trampolina może być doskonałą zabawą nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny również osób dorosłych. Gwarantuje to wytrzymała konstrukcja i najlepszej jakości materiały. Do wykonania maty zastosowano gęsty i elastyczny polipropylen, który zabezpieczono przed działaniem promieni UV. Słupki pokryto z kolei ochronną warstwą pianki EPE. Sprzęt posiada szeroki i gruby suwak z trzema zatrzaskami chroniącymi go przed rozerwaniem. Łatwo wejść i wyjść, a w trakcie zabawy zasunąć suwak zapewniając dzieciom bezpieczną zabawę. Potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania naszych trampolin są certyfikaty CE i TÜV.

Skakanie na trampolinie to nie tylko doskonała zabawa!

Skoki na trampolinie mogą się wydawać po prostu świetną zabawą, ale to równocześnie doskonały trening dla całego organizmu. Dorośli chętnie z nich korzystają w ramach coraz popularniejszego jumping fitness, do którego trampolina ogrodowa również się nadaje. Są to dość intensywne ćwiczenia w rytmie muzyki, które umożliwiają spalenie znacznej ilości kalorii. Korzystanie z trampoliny poprawia również kondycję i wytrzymałość, aktywuje różne partie mięśniowe, ujędrnia nogi, pośladki i brzuch. Równie istotne są zalety dla psychiki. Skoki pobudzają organizm do wydzielania endorfin oraz redukują stres. Może to więc być idealny sposób na relaks po ciężkim dniu pracy.

Trampoliny 4FIZJO bez problemu złożysz w sezonie i rozłożysz w okresie zimowym. Po demontażu nie zajmują dużo miejsca. Solidna konstrukcja zapewnia użytkowanie przez wiele lat nawet przy intensywnej eksploatacji. Oprócz trampoliny ogrodowej 10ft polecamy też trampoliny o większych i mniejszych rozmiarach, jak również inne akcesoria do ogrodu, w tym huśtawki, czy jacuzzi. W razie potrzeby nasi sprzedawcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Sprawdź i skorzystaj z naszej oferty!

pixel