DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłki do jogi

ilość produktów: 22

Wykorzystywanie do treningów różnego rodzaju akcesoriów to znakomity sposób na poprawę efektywności ćwiczeń. Jednym z najpopularniejszych i najłatwiejszych w użytkowaniu sprzętów są zaś piłki gimnastyczne. Można dzięki nim przeprowadzić wiele treningów wzmacniających całe ciało, stanowią też nieodłączny element zajęć jogi lub pilatesu. Te, które oferujemy w naszym sklepie cechuje wysoka jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie regularnych treningów jogi. System ten pozwala na usprawnienie całego ciała, podnosi świadomość fizyczną, a także korzystnie wpływa na umysł. Wszechstronne działanie jogi cenią zarówno panie, jak i panowie oraz osoby w różnym wieku. Piłka do jogi często pojawia się w programach treningowych i pozwala w jeszcze większym stopniu zaangażować do pracy całe ciało. A przez to można liczyć na lepsze i szybsze efekty ćwiczeń.

Dmuchane piłki, które oferujemy w naszym sklepie są z powodzeniem wykorzystywane w trakcie rehabilitacji, a ich stosowanie polecają fizjoterapeuci. Piłka do gimnastyki sprawdzi się bowiem doskonale podczas treningu mięśni głębokich, a także pracy nad równowagą i balansem. Wpływa także korzystnie na kręgosłup oraz mięśnie pleców: trening z piłką pomoże pozbyć się bólu pleców i jest zalecany dla osób pracujących w pozycji siedzącej. Wykonanie treningu nie jest przy tym trudne, a najprostsze ćwiczenie, to po prostu siedzenie na piłce w pozycji wyprostowanej, np. wykorzystując ją zamiast fotela podczas oglądania telewizji.

W naszym sklepie posiadamy piłki w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie tu produkt idealny dla siebie. Duże piłki do ćwiczeń najczęściej są stosowane podczas treningów wzmacniających (m.in. mięśnie brzucha i pośladków) oraz ogólnorozwojowych. Piłka dmuchana do ćwiczeń jest też bardzo wygodna w użyciu - w naszym sklepie można znaleźć piłki z dołączoną pompką, która bardzo szybko napełnia je powietrzem. Różnorodna kolorystyka sprawia zaś, że nasze piłki gumowe do ćwiczeń są przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie.

Trening z piłką można przeprowadzić w zaciszu własnego domu, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Piłka gimnastyczna do ćwiczeń w przyjemny sposób wymodeluje ciało do upragnionych kształtów. Co ważne, produkty które posiadamy w naszym sklepie są przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Piłki gimnastyczne do ćwiczeń jogi sprawdzą się więc też w siłowniach i gabinetach rehabilitacyjnych. Materiały, które zastosowano do ich produkcji są bardzo wytrzymałe, dlatego można mieć pewność że posłużą przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel