DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-08-18
Co zabrać ze sobą na city break?
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO ZDługie wakacje, trwające minimum dwa tygodnie, pełne drinków z palemką i wylegiwania się na plaży to bez wątpienia przyjemny sposób na spędzenie urlopu. Nie każdy jednak lubi taką formę podróżowania - a inni po prostu nie zawsze mają na nią czas. Na szczęście istnieją również inne sposoby na odkrywanie nowych miejsc i oderwanie się od codzienności.
2023-07-05
Co zabrać na wakacje w sportowym wydaniu? Podpowiemy Ci, jak praktycznie spakować walizkę.
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Planując sportowe wakacje, pełne atrakcji trzeba się odpowiednio przygotować. Pamiętaj jednak, że odpowiedni sprzęt jest kluczowy, aby zapewnić sobie komfort i wygodę podczas tego sportowego wyjazdu. W tym artykule znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci zebrać wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się sportowymi aktywnościami i przygodami podczas wakacji.
2023-06-27
Wakacje z dzieckiem - jak je zorganizować, aby były udane?
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Wakacje to czas radości, relaksu i wspólnych przygód dla całej rodziny. Kiedy masz dziecko, organizacja wakacji staje się jeszcze bardziej ekscytującym, ale i trudnym zadaniem. Odpowiednie zaplanowanie i przygotowanie atrakcji może sprawić, że te wyjątkowe chwile będą nie tylko udane, ale także niezapomniane dla całej rodziny.
2023-06-05
Surviwal w górach. Jak się przygotować do wyprawy?
6 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO Góry przyciągają wielu ludzi swoim pięknem i możliwością sprawdzenia samego siebie na szlaku. Jednak, aby cieszyć się bezpieczną i udaną wyprawą górską, ważne jest odpowiednie przygotowanie się do tego rodzaju przygody. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym wędrowcem czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami. Zanim wyruszysz w góry, kilka kluczowych kroków pomoże Ci zwiększyć swoje szanse na powodzenie i bezpieczeństwo podczas wyprawy. Odpowiednio dobrany sprzęt oraz wiedza pozwoli Ci przeżyć najlepszy surviwal w górach.
2023-05-05
Co zabrać pod namiot?
5 minut Zespół 4FIZJOZespół 4FIZJO

Biwakowanie pod namiotem to fantastyczna forma wspólnego spędzania czasu w otoczeniu natury. Bez względu na to, czy preferujesz wspinaczki górskie, wędrówki piesze czy po prostu odpoczynek na łonie natury, biwakowanie pod namiotem z pewnością przyniesie wiele przyjemności i wrażeń. Jednak aby zapewnić sobie komfort i wygodę podczas takiego wyjazdu, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria typu outdoor, takie jak prysznic turystyczny, kuchenka turystyczna, naczynia turystyczne czy akcesoria kuchenne.

pixel