DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stoły do masażu aluminiowe

ilość produktów: 4

Chcesz otworzyć salon albo prywatny gabinet masażu w domu? Stół do masażu to mebel, bez którego ciężko się obejść. Wysokiej jakości stoły znajdziesz na 4fizjo.pl. Czy warto postawić na modele aluminiowe?

Rodzaje stołów do masażu

Stoły lub łóżka do masażu to szeroka kategoria produktów różniących się ceną, wykonaniem, rozmiarami, czy funkcjami użytkowymi. Najczęściej stosowane są stoły stacjonarne oraz składane. Zaletą tych drugich jest niewielka waga, a co za tym idzie znacznie większa mobilność. Jest to sprzęt, który możesz przenosić z miejsca na miejsce, wykonując zabiegi w domu, gabinecie, czy w plenerze. Stoły wykonuje się z różnych materiałów. Oprócz aluminium popularne są również stal i drewno.

Decydując się na wybór właściwego stołu, sprawdź, czy można go regulować. Istotny jest również kąt nachylenia oraz rodzaj i jakość tapicerki co ma znaczenie zwłaszcza przy masażu tkanek miękkich. Obicie powinno być także łatwo zmywalne, szczególnie jeśli używasz tłustych olejków aromatycznych. Stoły mogą mieć też kilka segmentów. 2-segmentowe wystarczają do masażu kręgosłupa, 3- lub 4-segmentowe umożliwiają regulację górnych partii ciała i lepiej sprawdzają się przy zabiegach kosmetycznych czy związanych z masażem twarzy.

Wytrzymałe i lekkie stoły aluminiowe

Aluminium to materiał powszechnie wykorzystywany w wielu dziedzinach. Mimo niewielkiego ciężaru właściwego jest wytrzymałe, łatwe w obróbce i cechuje się dużą odpornością na korozję. Stoły aluminiowe do masażu są więc lekkie i trwałe. Z tego względu szczególnie dobrze sprawdzają się jako sprzęt mobilny, który łatwo możesz złożyć i przenieść w dowolne miejsce. Wielokrotne składanie i rozkładanie nie powoduje zmęczenia materiału, będą Ci więc służyć przez wiele lat. Zapewniają też pacjentom odpowiedni komfort w trakcie wykonywania zabiegu. Takie łóżko bez większego kłopotu utrzymasz też w czystości. Metal dobrze znosi warunki atmosferyczne, dlatego aluminiowy stół możesz stosować również na zewnątrz.

Wielkość i komfort

Na wygodę korzystania ze stołów wpływa nie tylko jego konstrukcja, ale również rozmiary. Żeby pacjent mógł poczuć się komfortowo, stół powinien mieć długość od 180 do 200 cm oraz szerokość 60-70 cm. Przy zastosowaniu wytrzymałego materiału, jakim jest aluminium, pozwoli to na wykonywanie zabiegów dla klientów o różnej wadze. Wpływa to także na bezpieczeństwo wykorzystywania sprzętu – mocniejszy masaż nie wiąże się z żadnym ryzykiem. O jakości wykonania często informują stosowne certyfikaty.

Doskonałe stoły aluminiowe w przystępnej cenie

Lekki, aluminiowy stół do masażu marki 4FIZJO to propozycja dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość wykonania, a równocześnie estetykę produktu. Nasze łóżka do masażu pasują do każdego gabinetu niezależnie od wystroju wnętrza. Charakteryzuje je staranne wykonanie i dopracowanie pod względem szczegółów. Stół waży zaledwie 13 kg, dzięki czemu jedna osoba nie będzie miała problemu z jego przeniesieniem. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Wysokość można regulować, a blat może wytrzymać obciążenie aż do 250 kg. Stół może być z powodzeniem stosowany do masażu, terapii manualnej, czy rehabilitacji. W zestawie znajdują się tez niezbędne dodatki takie jak zagłówek, poduszka pod zagłówek, czy podłokietniki.

Niewątpliwą zaletą naszych stołów aluminiowych jest ich cena. W przystępnej kwocie otrzymujesz w pełni profesjonalny, wielofunkcyjny stół do masażu, posiadający niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Sprawdź i skorzystaj z oferty 4fizjo.pl!

pixel