DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trampolina ogrodowa 8ft

ilość produktów: 2

Przydomowy ogród to świetne miejsce do zabaw dla dzieci, a frajda będzie jeszcze większa, jeżeli podstawisz w nim trampolinę ogrodową. Trampolina o średnicy 252 cm (8ft) nie zajmuje dużo miejsca, a daje dzieciom doskonałą okazję do zdrowej aktywności i rozładowania energii. Sprawdź nasz asortyment w 4fizjo.pl!

Trampolina – sprzęt nie tylko dla najmłodszych

Coraz więcej dzieci siedzi długie godziny przed komputerem. Statystyki pokazują też, że wiele z nich ma problemy z nadwagą. Trampolina w ogrodzie może być sposobem, żeby Twoje dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu. Potrzebny sprzęt ma pod ręką, a samo skakanie nie wymaga umiejętności, czy dużej sprawności fizycznej. Jest za to świetną metodą na spalanie kalorii. To powód, dla którego chętnie korzystają z trampolin także odrobinę starsi użytkownicy. Modele marki 4FIZJO wytrzymują obciążenie nawet do 160 kg, dzięki czemu nastolatkowie, czy dorośli mogą tu ćwiczyć np. coraz popularniejszy jumping fitness.

Skoki wspomagają krążenie, angażują wiele grup mięśni, poprawiają koordynację ruchową, dobrze wpływają na metabolizm oraz pracę układu sercowo-naczyniowego. Zapewniają też całego organizmowi lepsze dotlenienie, a do tego działają odstresowująco. Żeby ćwiczenia były bardziej wydajne i lepiej służyły modelowaniu sylwetki, warto utrzymywać w trakcie takiego treningu napięte mięśnie brzucha.

Warto jednak pamiętać, że korzystanie z trampoliny nie jest wskazane w przypadku uszkodzeń narządu ruchu, szczególnie problemów i urazów związanych z kolanami, czy kręgosłupem.

Bezpieczeństwo z trampoliną ogrodową

Trampoliny 4FIZJO są projektowane w taki sposób, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo w trakcie aktywności. Tworzywo, z którego wykonano matę, charakteryzuje się dużą wytrzymałością również na promieniowanie UV. Matę łączą z konstrukcją 42 stalowe sprężyny ocynkowane specjalną metodą in-out, która skuteczniej chroni przed korozją. Sprężyny mają podwyższoną elastyczność oraz większą niż standardowa grubość i długość (odpowiednio 3 mm i 136 mm). Ciężar rozkłada się równomiernie, umożliwiając wysokie wybicia bez ryzyka zerwania się podłoża.

Odporne na warunki pogodowe są także elementy stelaża galwanizowane wewnątrz i na zewnątrz. Chroniona jest w ten sposób również umieszczona na zewnątrz drabinka metalowa. Siatka zabezpieczająca o wysokości 185 cm została wykonana z wykorzystaniem specjalnej technologii embro-safe. Nawet w sytuacji, gdyby uległa uszkodzeniu, to nadal będzie można korzystać z trampoliny. Siatka jest zawieszona na słupkach pokrytych miękką pianką zabezpieczającą.

Udana zabawa z profesjonalną trampoliną ogrodową

Trampolina 4FIZJO to produkt w pełni profesjonalny przystosowany do regularnego użytkowania. Jego jakość potwierdzają certyfikaty CE i TÜV. W skład zestawu wchodzi mata, siatka zabezpieczająca, stelaż, metalowa drabinka oraz stabilne nogi. Wejście do trampoliny zamykane jest na zamek błyskawiczny i klamrę. Wytrzymała mata została wykonana z gęstego i elastycznego polipropylenu. Składanie jest proste, a nakładki na słupki umożliwiają szybki montaż siatki zabezpieczającej. Znajdziesz u nas modele o okrągłym lub sześciokątnym kształcie. Innowacyjnym pomysłem jest ochraniacz na sprężyny color-line technology wypełniony grubą pianką. Podwójne nogi w kształcie litery U gwarantują natomiast całkowitą równowagę konstrukcji.

W 4fizjo.pl zakupisz też trampoliny w większych rozmiarach, które świetnie sprawdzą się nawet dla trójki maluchów. Sprawdź dane techniczne dla poszczególnych modeli i wybierz ten, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich dzieci. Skorzystaj z naszej oferty!

pixel