DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wałki gładkie

ilość produktów: 8

Piankowy wałek do masażu 4fizjo to przyrząd, który sprawdzi się zarówno w gabinecie rehabilitanta, fizjoterapeuty, jak i zwyczajnie w domu. Polecany nie tylko sportowcom przyniesie ulgę obolałym mięśniom po wyczerpującym treningu. Gładki wałek do masażu mięśni stosowany w autoterapii zmniejsza ból i pobudza produkcję kolagenu odpowiadającego za dobrą kondycję stawów, dbając tym samym o zdrowie ogólne ciała.

  Wałek gładki do masażu powięzi dostępny w naszym sklepie zapewnia odpowiednie nawodnienie mięśni. Masaż tego typu przyrządem usprawnia dopływ krwi, dotleniając tkanki, dzięki czemu otaczająca mięśnie powięź ma możliwość szybciej się zregenerować, powracając do lepszej kondycji. Takie rolowanie to walka z tzw. "zakwasami" powstającymi po ćwiczeniach, dlatego wałek do masażu gładki jest świetnym sposobem na walkę z nieprzyjemnym bólem utrudniającym codzienne funkcjonowanie. To również dbałość o dobrą kondycję ciała, wałkiem można masować mięśnie stóp, kolan oraz pleców, w tym kręgosłupa, czy barków. 

Wałki do masażu gładkie pomagają się odprężyć i zrelaksować. Możliwość użycia ich zarówno przed treningiem oraz po treningu, a także po wielu godzinach pracy przy biurku czyni z nich przyrząd uniwersalny, ale zarazem wspomagający proces walki z bólem przy każdej okazji. Te gładkie rollery do masażu zapewniają sprawność mięśni i stawów, utrzymując je w dobrej kondycji, co zabezpiecza przed niechcianymi bólowymi i chorobowymi dolegliwościami. 

Rolki masujące gładkie 4fizjo to gwarancja bezpieczeństwa. Wykonane z najwyższej jakości hipoalergicznej pianki zarejestrowane są w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co stanowi o ich bezpiecznym użytkowaniu bez obaw, że w strukturze pozostaną bakterie. Wystarczy umyć wałek do masażu ciepłą wodą z dodatkiem mydła, by zachować jego higieniczną czystość. Nie wymaga używania specjalnych środków, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Wałek piankowy do masażu z naszego asortymentu posiada odpowiednią gęstość i praca z nim jest bardzo komfortowa, gdyż nie wywiera bolesnego ucisku na masowane mięśnie, jak np. w przypadku wałków z wypustkami. Dwa rodzaje zastosowanej pianki: typu EPS średnio twardej i EPP twardej pozwalają na dobór w zależności od potrzeb i możliwości. Wałki do masażu gładkie jakie posiadamy w sprzedaży są odporne na uszkodzenia, a przy tym lekkie i małe, co jest dodatkowym atutem w przypadku, gdy chcemy je zabrać ze sobą.

Wałek do masażu miękki z naszej oferty to przyrząd, który zapewni niezwykle ważną dla ciała każdego człowieka regenerację, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. A, co za tym idzie, wzmocni wytrzymałość i zapobiegnie kontuzjom w przyszłości. To niezwykle ważny element wpisujący się w koncepcję mobility, dbającą o poprawę sprawności, dzięki czemu możliwe jest osiąganie lepszych wyników sportowych.

pixel