DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taśmy rehabilitacyjne Flat Band

ilość produktów: 13

Ćwiczenia fizyczne - zarówno te służące poprawie wyglądu, jak i przywróceniu sprawności ciała - muszą być nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. I dlatego warto włączać do nich różnego rodzaju akcesoria, które wzmacniają pracę mięśni, a jednocześnie chronią przed kontuzjami oraz wymuszają prawidłową postawę ciała. Znakomitym wyborem będą, oferowane przez nasz sklep, gumy rehabilitacyjne Flat Band, przeznaczone do treningów siłowych, kondycyjnych oraz rehabilitacyjnych.

Guma rehabilitacyjna Flat Band to wysokiej jakości, wykonana z lateksu taśma oporowa wykorzystywana w sporcie i rehabilitacji. Jej zadaniem jest stworzenie progresywnego oporu, który zmusza mięśnie do intensywniejszego wysiłku. Jest to obecnie, obok ciężarków, najpopularniejszy sprzęt treningowy, który można znaleźć na siłowniach oraz gabinetach fizjoterapeutycznych. Flat band - taśmy gumowe rehabilitacyjne, które proponujemy w naszym sklepie, wyróżnia wyjątkowa elastyczność i odporność na uszkodzenia, można więc mieć pewność, że posłużą one nam przez długi czas.

W jaki sposób taśma gumowa do rehabilitacji Flat Band sprawdzi się na co dzień? Tak naprawdę, przy pomocy tego jednego sprzętu można przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała. Wzmocni górne części ciała (w tym barki, ramiona i plecy), a także dolne - mięśnie pośladkowe, uda oraz łydki. W przypadku ćwiczeń korekcyjnych, Flat Band taśmy rehabilitacyjne, pozwolą odbudować siłę mięśni bez obaw o stawy: im więcej siły włoży się w rozciągnięcie gumy, tym większy stawia ona opór, przez co w równym stopniu budowana jest także ruchomość i stabilizacja stawów.

Taśma rehabilitacyjna Flat Band jest dostępna w różnych kolorach, które odpowiadają sile jej oporu. Dzięki temu można łatwo dostosować ją do swojego stopnia zaawansowania oraz potrzeb. W naszych gumach oporowych, wykorzystywana jest siedmiostopniowa skala - mogą więc z nimi ćwiczyć osoby początkujące czy też seniorzy, ale też sportowcy. Taśmy do ćwiczeń rehabilitacyjnych Flat Band można kupić w naszym sklepie w zestawie lub pojedynczo - wedle swoich potrzeb i upodobań.
Poprawa zdrowia, zbudowanie kondycji, siły mięśni lub odbudowa sprawności po kontuzji - taśma do ćwiczeń rehabilitacyjnych Flat Band pomoże w każdej z wymienionych sytuacji. Co ważne, nasze gumy można wypróbować w zaciszu własnego domu. Korzystanie z nich jest bardzo proste, a jednocześnie nie wymaga dużej ilości miejsca. Dobrym przykładem są tu choćby klasyczne przysiady - wykonując je wystarczy założyć nad kolana gumę, aby znacznie poprawić efektywność ćwiczeń.

Gumy do ćwiczeń rehabilitacyjnych Flat Band, które oferujemy, cechuje nie tylko trwałość, ale też bezpieczeństwo. Świadczy o tym fakt, że zostały one zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Wybierając nasz sprzęt rehabilitacyjny, gumy Flat Band, można być pewnym, że doskonale spełnią swoją rolę, z korzyścią dla zdrowia, samopoczucia i wyglądu.

pixel