DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Huśtawka BOCIANIE GNIAZDO

ilość produktów: 6

Dzieci uwielbiają się huśtać. To rodzaj zabawy, który daje mnóstwo frajdy i zwiększa poziom endorfin. Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo to doskonały sposób, żeby zachęcić młodszych członków rodziny do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Idealnie nadaje się nie tylko do ogrodu, ale również na działkę, czy do specjalnie urządzonego na tarasie kącika dla dzieci. Sprawdź jakie huśtawki bocianie gniazdo przygotowaliśmy w ofercie 4fizjo.pl!

Rodzaje huśtawek bocianie gniazdo

Huśtawka powinna sprawdzać się, jako narzędzie do zabawy i wypoczynku. Te tradycyjne, drewniane często nie są wystarczająco wygodne i nie gwarantują odpowiedniego komfortu przy dłuższym korzystaniu z nich. Bocianie gniazdo wyróżnia się pod tym względem. Równocześnie jednak nie ustępuje, a w wielu kwestiach nawet przewyższa typowe bujaki, jeśli chodzi o funkcjonalność.

Ta wygodna huśtawka umożliwia siedzenie, leżenie i kołysanie się, a dzięki dekoracyjnym dodatkom będzie też fajnie komponować się z wystrojem domu, gdzie można zawiesić huśtawkę w pochmurne dni. Montaż jest bardzo prosty, co pozwala na jej łatwe umieszczenie na stelażu, czy w ogrodzie na gałęzi drzewa. Bez problemu ją przetransportujesz lub przymocujesz w dowolnym miejscu. Typowe modele z okrągłym siedziskiem i zestawem sznurów do mocowania są dostępne w wersjach jedno- lub nawet kilkuosobowych. Innym rodzajem są huśtawki z dodatkowym oparciem, które chronią przed upadkiem i są polecane szczególnie dla małych dzieci.

Jak wybrać odpowiednią huśtawkę?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę dla kogo ma być przeznaczona huśtawka. To determinuje zarówno jej rozmiar, jak i rodzaj. Jeżeli istotny jest dla Ciebie wygląd produktu to niewątpliwym atutem będą ozdobne frędzle, czy kolorowe chorągiewki.

Najistotniejszym aspektem jest jednak jakość wykonania i wytrzymałość konstrukcji. W 4fizjo.pl oferujemy wysokiej jakości produkty naszej marki. Huśtawka bocianie gniazdo 4fizjo posiada maksymalne obciążenie aż do 160 kg! Dzięki temu może się na niej bujać nawet dwoje dzieci, zwłaszcza że siedzisko jest bardzo szerokie (modele od 100 do 120 cm). Huśtawka wykonana jest z metalu, a jej elementy zabezpieczone są miękką pianką odporną nawet na gorsze warunki atmosferyczne. Bez obaw możesz przymocować ją na drzewie, czy umieścić w obrębie tarasu – nylonowe linki są bardzo mocne. Można je także regulować w szerokim zakresie od 100 aż do 150 cm.

Gdzie sprawdza się huśtawka bocianie gniazdo?

Huśtawka bocianie gniazdo to niewątpliwie ogromna atrakcja dla dzieci. To sposób na fantastyczną zabawę, lecz również na stymulację sensoryczną układu przedsionkowego dziecka oraz poprawienie koordynacji ruchowej, wzrokowej i zmysłu równowagi. To korzyści, które płyną z ruchu wahadłowego huśtawki.

Ale to doskonała rozrywka nie tylko dla młodszych użytkowników. Dzięki dużej wytrzymałości huśtawki bocianie gniazdo nadają się także dla dorosłych. Uniwersalność ich zastosowań to właśnie jeden z powodów rosnącej popularności bocianich gniazd.

W 4fizjo.pl dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości wykonane z trwałych materiałów. Wybierz huśtawkę bocianie gniazdo dostosowaną do potrzeb Twoich lub Twojego dziecka. Polecamy modele w rozmiarach L, XL i XXL. Bogata kolorystyka, dokładne wykonanie, komfort i funkcjonalność wyróżniają nasze huśtawki. Nie zapominamy także o atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy również szybką wysyłkę. Skorzystaj z naszej oferty!

pixel