DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Termosy na jedzenie

ilość produktów: 4

Żeby zjeść ciepły posiłek poza domem, niekoniecznie trzeba liczyć na catering, czy pobliską restaurację. Bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem w pracy, czy podróży są termosy obiadowe. Jak wybrać najlepszy termos?

Gdzie przydają się termosy obiadowe?

Termos obiadowy doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i na wycieczce. Możesz z niego skorzystać i cieszyć się ciepłym posiłkiem podczas wypadu rowerowego lub na wyprawie w góry. Przechowasz w nim typowe drugie danie, zupę, a nawet owsiankę. To świetna i zdrowa alternatywa do kupowania fast-foodów w przydrożnych budkach. Przygotowany wcześniej gorący posiłek zapakowany do termosu pozwoli Ci też zaoszczędzić wydatków na jedzenie w knajpach, restauracjach lub barach szybkiej obsługi. Jeżeli nie masz możliwości przygotować posiłku przez większość dnia warto wybrać termos o objętości powyżej 500 ml.

Termos to produkt wielorazowego użytku. Jest to więc ekologiczna alternatywa dla kupowania jednorazowych tacek, czy plastikowych sztućców. Jeżeli jednak lubisz czasem kupić coś na mieście to możesz poprosić o zapakowanie do termosu jedzenia na wynos. Obecnie to coraz popularniejszy trend.

Termos na jedzenie to dobry pomysł dla rodziców, którzy chcą zaopatrzyć swoje dzieci w ciepły posiłek. Sprawdzi się też na wycieczkach szkolnych, czy wszelkiego rodzaju zajęciach pozalekcyjnych i skutecznie zastąpi niezdrowe przekąski. Dla dzieci, które przebywają w szkolę przez połowę dnia możesz wybrać mniejsze i lżejsze termosy o pojemności do 500 ml.

Profesjonalne termosy na jedzenie

Wykonanie termosów obiadowych w których możesz przechowywać np. zupy lub inne dania wymaga zastosowania wysokiej klasy materiałów zapewniających odpowiednią izolacyjność. Dzięki temu niektóre termosy są w stanie utrzymać temperaturę posiłku nawet przez wiele godzin.

Takim profesjonalnym produktem jest termos marki Mountain Goat, który możesz kupić w sklepie 4fizjo.pl. Zachowuje on wysoką temperaturę zawartości nawet przez 24 godziny. W przypadku zimnych potraw, jak sałatki, surówki lub owoce ich świeżość i smak utrzymają się nawet dwukrotnie dłużej! Termos wykonany jest ze stali nierdzewnej, która nie pochłania nieprzyjemnych zapachów ani się nie odbarwia. Silikonowe elementy gwarantują natomiast doskonałą szczelność. Pokrywkę można też wykorzystać jako talerzyk. Termos jest też zaopatrzony w drugą pokrywkę utrzymującą ciepło i ciśnienie wewnątrz pojemnika. Ciśnienie można dodatkowo regulować przez zastosowanie specjalnego przycisku. Kiedy w środku gromadzi się duża ilość pary jest to znacznie bezpieczniejszy sposób, aby się nie poparzyć, niż odkręcanie zamknięcia.

Wszystkie zabezpieczenia sprawiają, że pojemnik jest szczelny, a jego zawartość nie ulegnie przypadkowemu rozlaniu. Możesz go więc bez problemu umieścić w plecaku czy torbie. Przeznaczony do mycia ręcznego termos łatwo utrzymać w czystości. Całość można bez problemu rozłożyć na części, żeby wymyć silikonowe elementy, a następnie złożyć z powrotem.

Posiłki na wynos w termosie obiadowym

Termosy na jedzenie są niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem dla każdego, kto ma ochotę zjeść ciepły posiłek poza domem. Możesz do nich zapakować obiad lub zupę i zjeść poza domem, w trakcie pracy czy w podróży. Termosy obiadowe o objętości 1000 ml dostępne w 4fizjo.pl zapewnią Ci odpowiednią ilość pożywienia na cały dzień.

W 4fizjo.pl polecamy również wysokiej klasy termosy turystyczne oraz kubki termiczne, które stanowią doskonałe uzupełnienie termosów na jedzenie. Skorzystaj z naszej oferty!

pixel