DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt i akcesoria na siłownię

ilość produktów: 31

Siłownia jest miejscem, w którym możemy zadbać o swoją sylwetkę. Niezależnie, czy uprawiamy na niej fitness, czy też ćwiczenia ze specjalistycznymi przyrządami, z pomocą przychodzą kompleksowe akcesoria na siłownię, dzięki którym możliwe jest skoncentrowanie się na treningu, czyniąc go bardziej efektywnym.

Sprzęt do siłowni domowej dostępny w naszej ofercie przydatny będzie z kolei dla osób czujących się pewniej w przestrzeni domowej, w której ćwiczenia mogą być wypełniane z taką samą starannością jak na tradycyjnych siłowniach. Całe wyposażenie siłowni niemożliwe jest do przeniesienia w warunki domowe, jednak profesjonalny sprzęt, który ułatwi trening i podkręci wyniki trenującego nie zawsze zajmuje mnóstwo miejsca. Stwórz swoją domową siłownię z 4fizjo!

 


Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń siłowych - jaki sprzęt wybrać?

Zdrowy tryb życia nie zawsze wolny jest od kontuzji. Dlatego warto zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Przy zastosowaniu profilaktycznych opasek na nadgarstki we własnej domowej siłowni, podciąganie na kółkach gimnastycznych, czy linie treningowej będzie jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze. Dodatkowo przydatne będą specjalne maty, dzięki którym poszczególne ćwiczenia realizujemy łatwiej, a także bezpieczniej. Jeśli z kolei ćwiczysz siłowo, zadbaj o komfort swoich dłoni za pomocą specjalnych rękawiczek. Akcesoria do siłowni to nie tylko narzędzia ułatwiające wiele ćwiczeń, czy pozwalające na ich wykonywanie - ale także przyrządy mogące w wielu sytuacjach zadbać o uniknięcie niepotrzebnej kontuzji.

Wyposażenie klubów fitness w Twoim domu

Profesjonalne maszyny zajmują ogrom miejsca, dlatego ciężko o przeniesienie atlasów z siłowni do domu. Jednak profesjonalny sprzęt to też poszczególne akcesoria, które zajmują bardzo mało miejsca, ale można dzięki nim realizować niezwykle efektywne treningi. Przyrządy gimnastyczne cieszące się największą popularnością ze względu na swoją uniwersalność to m.in. nowoczesne rotacyjne podpórki do pompek, czy dyski ślizgowe - pozwalające na ćwiczenie wszystkich partii ciała w bezpieczny sposób. Zwróć również uwagę na inne rodzaje sprzętu, nierzadko stanowiące wyposażenie siłowni prowadzonych na dobrym, profesjonalnym poziomie.

Platformy do pompek

Podpórki do pompek to specjalne uchwyty, które służą skutecznemu wykonywaniu pompek w różnych odmianach. Dzięki nim o wiele łatwiej wykonać to ćwiczenie w sposób poprawny i efektywny. Tego typu sprzęty to również forma wyzwania, ponieważ pozwalają na delikatne zwiększanie poziomu trudności pompek i pobudzanie mięśni na inne sposoby, dzięki czemu możemy zwiększyć efektywność treningów.

Ochraniacze na gryfy

Ochraniacze na gryfy to akcesoria, które zapewniają wysoką ergonomię w trakcie podnoszenia ciężarów na siłowni.

Ściskacze do rąk

Ściskacze do rąk są idealne w przerwach między ćwiczeniami i w trakcie rozgrzewki, bezpiecznie wzmacniające mięśnie przed treningiem.

Liny treningowe

Liny treningowe to rozwiązanie dla osób trenujących crossfit lub pragnących sprawdzić się w sportach wymagających wytrzymałości ramion i przedramion. To również bardzo ciekawa forma ćwiczenia, dzięki której łatwo urozmaicić trening. Jeśli nie chcesz, by w Twoje ćwiczenia wdała się nuda i chcesz utrzymać swoją motywację na wysokim poziomie, liny są zdecydowanie czymś, czego potrzebujesz.

Drążki do podciągania

Drążki do podciągania to małe elementy, które w żaden sposób nie zagracą powierzchni mieszkania. Z ich udziałem możemy wdrożyć do treningów mnóstwo ćwiczeń, dzięki którym spektakularne efekty zauważymy bardzo szybko.

Hantle i ciężary

Ciężarki i hantelki to chyba najbardziej popularny sprzęt do ćwiczeń siłowych. Z ich udziałem łatwiej wypracować efekty, ćwiczenia siłowe pozytywnie wpływają na mobilność ciała, pracę mięśni, a nawet wygląd skóry, dlatego zdecydowanie warto je stosować. Siłownie posiadają bogaty wybór hantli, jednak w domowych warunkach potrzebujemy głównie tych, z którymi wykonamy najwięcej ćwiczeń. Warto mieć zatem 2-3 komplety maksymalnie uniwersalnych hantli. Wówczas ilość możliwych do wykonania ćwiczeń ogromnie wzrasta!

Platformy równoważne

Platformy równoważne to również niewielkie przyrządy, które zajmują mało miejsca, ale przynoszą niemałe efekty. Ćwiczenia funkcjonalne są równie ważne dla naszego ciała, co ćwiczenia z użyciem obciążenia. Dodatkowo są bardzo skuteczne w rehabilitacji i łatwiej z ich udziałem wrócić do sprawności po kontuzji.

Skakanki

A gdyby tak siłownia szła w parze z dobrą zabawą? Oczywiście! Możemy ćwiczyć z pomocą skakanki, dzięki której wzmacniamy kilka ważnych obszarów naszego ciała, zwiększamy swoją wydolność, ale również świetnie się bawimy. Prosta skakanka jest w stanie godnie zastąpić sprzęty do ćwiczeń aerobowych, takie jak bieżnie, czy orbitreki. To jeden z tych sprzętów, które zdecydowanie warto mieć!

Sprzęt do siłowni w domu - skompletuj go z 4fizjo!

Jeśli poszukujesz produktów takich jak akcesoria sportowe na siłownię lub do domu, to znajdziesz je właśnie tutaj. Dostępne w naszym sklepie internetowym przyrządy do ćwiczeń na siłowni pozwolą na wygodne, szybkie i efektywne wykonywanie ćwiczeń. Haki treningowe, liny i drabinki wspinaczkowe i wiele więcej to akcesoria treningowe, dzięki którym zwyczajny trening zamieni się w dynamiczny, profesjonalny workout dla mięśni całego ciała, rzeźbiąc upragnioną sylwetkę.

Swoją ofertę przygotowujemy z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i amatorach ćwiczeń siłowych. Sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, można ćwiczyć na nim w pełni bezpiecznie. Jeśli zatem aktywność fizyczna jest dla Ciebie trudnym tematem, bo uważasz, że nie masz na nią czasu - kup swój pierwszy domowy sprzęt do siłowni. Stwórz swoją małą, codzienną rutynę, a wkrótce pokochasz ćwiczenia i pokochasz stan, który Ci po nich towarzyszy!

pixel