DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ścieżki do akrobatyki Air track mat 3-metrowe

ilość produktów: 2

Sprzęt akrobatyczny Air track mat zapewnia bezpieczeństwo podczas każdego treningu. Korzystając z odpowiedniego sprzętu, eliminujesz ryzyko wystąpienia groźnych kontuzji czy upadków, z którymi nieodłącznie wiąże się dyscyplina sportu, jaką jest gimnastyka. Materace akrobatyczne Air track mat, dostępne są w różnych długościach od 3-metrowych do aż 15-metrowych modeli. Każdy sportowiec czy trener znajdzie produkt dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego czy uprawiasz gimnastykę, akrobatykę powietrzną, pole dance czy inną dyscyplinę sportu materac akrobatyczny Air track mat dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku domowego użytku, jak i w profesjonalnej szkole, klubie fitness czy studiu tańca. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a czas jego nadmuchania nie jest długi, w związku z czym ścieżka akrobatyczna Air track mat może być z powodzeniem zabrana na trening wyjazdowy czy wakacje. Sprawdzony i bezpieczny materac będzie podstawą wykonywanej przez Ciebie dyscypliny sportu.

Dmuchane ścieżki do akrobatyki Air track mat łączą w sobie różne funkcje. Dzięki przemyślanemu projektowi otrzymujesz właściwości trampoliny, odskoczni oraz materaca piankowego, zawsze do Twojej dyspozycji. Ścieżkę można w łatwy sposób przetransportować i rozłożyć w innym miejscu. Kluczem do uzyskania odpowiedniego podłoża jest regulacja ciśnienia produktu. Ścieżka gimnastyczna Air track mat to produkt, którego ciśnienie możesz z łatwością dostosować do wieku oraz umiejętności osoby ćwiczącej, otrzymując odpowiednio twardą/miękką powierzchnię. Sprzęt akrobatyczny Air track mat idealnie sprawdzi się w trakcie ćwiczenia zupełnie nowych umiejętności i pozwoli skoncentrować się na precyzji wykonywanych ruchów. Jednokrotne napompowanie materaca pozwala na utrzymanie wewnątrz powietrza przez długi czas, a cicha praca urządzenia sprawia, że nada się ono podczas treningów akrobatyki, sztuk walki czy tańca i pozwoli na zachowanie pełnego skupienia.

Rzeczy gimnastyczne Air track mat zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego sprzętu. Ścieżki gimnastyczne posiadają po obu stronach specjalne boczne uchwyty, dzięki którym szybko i sprawnie przetransportujesz lub przekręcisz matę. Wentyl w materacu posiada silikonową wkładkę, dzięki której wdmuchane powietrze pozostaje wewnątrz. Powierzchnia ścieżki jest wytrzymała i odporna na uderzenia czy przeciążenia, dzięki tworzywu ze wzmocnionego PCV. Warto dodać, że maty Air track, są wodoodporne i niezawodne. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Życzymy udanych zakupów.

pixel