DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Masażery do stóp, hydromasażery

ilość produktów: 3

Stopy to jedna z najbardziej obciążonych części ciała dlatego warto o nie odpowiednio zadbać. Szczególnie uciążliwa może być praca stojąca, czy taka, która wymaga przenoszenia ciężkich przedmiotów. Niekoniecznie trzeba jednak od razu zmieniać zawód – wystarczy właściwa pielęgnacja stóp. Bardzo pomocnym narzędziem przy utrzymaniu ich w odpowiedniej kondycji jest masażer do stóp. Co to takiego?

Czym jest masażer do stóp?

Masaż stóp to doskonały sposób na ukojenie po ciężkim dniu. Ale nie każdy może liczyć na osobistego masażystę. Na szczęście świetnym rozwiązaniem nie wymagającym angażowania drugiej osoby jest masażer stóp. Wyróżnia się urządzenia ręczne i elektryczne, w tym hydromasażery, czy wibracyjne oraz maty masujące.

Popularnym rodzajem tego typu urządzenia jest masażer wodny do stóp. Ma on kształt miski na nogi z wypustkami i rolkami na dnie. Sprzęt marki 4FIZJO posiada zbiornik na 3-8 litrów wody, którą można podgrzać do temperatury 35℃ - 48℃. Gwarantuje to komfortowe warunki użytkowania. W modelu zastosowano też nowoczesne rozwiązania w zakresie elektroniki i sterowania. Panel sterowania, który (wraz z dużym wyświetlaczem LCD) znajduje się z przodu, jest intuicyjny i łatwo dostosujesz wszystkie parametry do swoich potrzeb. Możesz ustawić nie tylko temperaturę i czas, ale również rodzaj masażu. Urządzenie wykorzystuje także podczerwień. Jej zastosowanie umożliwia miejscowe ogrzanie skóry i tkanek oraz poprawę krążenia krwi. Za aktywne działanie odpowiadają obrotowe głowice i rolki masujące.

Zalety masażerów do stóp

Sprzęt świetnie sprawdza się jako rodzaj domowego spa. Hydromasażer wytwarza wibracje, które wspólnie z ciepłą wodą pozytywnie wpływają na spięte mięśnie oraz ukrwienie skóry. To nie tylko rozluźnienie dla ciała, ale również relaks psychiczny i dobry sposób, żeby się odstresować.

Masażer marki 4FIZJO posiada także specjalny pojemnik w środku zbiornika, dzięki któremu możliwe jest równomierne dozowanie ziół lub soli, które zmiękczają naskórek i są pomocne przy wykonywaniu pedicure oraz zabiegów podologicznych. Sprzęt do masażu wodnego przydatny jest także dla osób starszych, które częściej zmagają się z bólami nóg, powstawaniem obrzęków i opuchlizn. W łagodzeniu tych objawów poprzez pobudzanie krążenia krwi pomaga technologia podczerwieni. Masażery 4FIZJO mogą także stosować kobiety w ciąży (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem).

Oprócz regeneracji mięśni i odprężenia masażery zapewniają też ulgę ludziom zmagającym się z bólami z powodu żylaków, zwłaszcza na wczesnym etapie choroby. Polecane są też osobom chodzącym w butach na wysokim obcasie. Jest to również korzystne urządzenie dla każdego, komu zależy na ładnych stopach. Masażery pomagają bowiem pozbyć się odcisków i zgrubiałego naskórka.

Zakup masażera do masażu stóp nie oznacza wielkich wydatków. Profesjonalne urządzenia jak model FOOT MASSAGER oferowany w 4fizjo.pl to przyjemność na każdą kieszeń. Wydatek szybko zwraca się też w przypadku osób, które miały w zwyczaju regularnie korzystać z różnego rodzaju zabiegów podologicznych w specjalistycznych salonach, bo przynajmniej częściowo masażer może je zastąpić.

Nowoczesne masażery do stóp

Jeśli chcesz się zrelaksować, złagodzić ból, czy zmęczenie to masażer wodny będzie niewątpliwie dobrym pomysłem. To doskonały sposób na odprężenie w zaciszu własnego domu. Masażery dostępne w 4fizjo.pl to wysokiej jakości urządzenia, wyposażone w liczne funkcje i bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Sprawdź naszą ofertę!

pixel