DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SPORTY WODNE

ilość produktów: 62

Uprawianie sportów wodnych to jedna z ulubionych czynności latem, kiedy słońce wyjątkowo mocno daje się we znaki. W tej kategorii znajdziesz sprzęty wodne, dzięki którym letni wypoczynek nad wodą stanie się jeszcze ciekawszy, ale również bezpieczniejszy. Prezentujemy wysokiej jakości sprzęt wodny marki Tsunami, z którym zachowasz pełne bezpieczeństwo podczas letnich rozrywek nad jeziorem lub nad morzem, a także urozmaicisz je o dodatkowe aktywności.

Deski SUP - sprzęt wodny na topie

Deski SUP dostępne w ofercie, świetnie nadają się do uprawiania Stand Up Paddlingu, czyli sportu polegającego na sterowaniu deską przy pomocy wiosła, w pozycji stojącej. Ta oryginalna dyscyplina cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, zdobywając grono fanów chcących przemierzać wodne akweny bez specjalnego pośpiechu. Najbliższą desce SUP dyscypliną sportową jest zapewne windsurfing, jednak deski SUP pozwalają na to, by podczas pływania prawdziwie się zrelaksować w spokojnej, niezależnej od wiatru atmosferze. Pompowana deska SUP wykonana jest z solidnych materiałów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na morzu, rzece czy jeziorze. Deskę możesz w łatwy sposób przetransportować i napompować dopiero po dotarciu na miejsce, co pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości przestrzeni. Tego typu sport wodny możesz uprawiać zarówno w pozycji siedzącej (zazwyczaj stosowane przez początkujących), jak i stojącej (w przypadku zaawansowanych). Niezwykle istotne jest to, że poprzez odpowiednie zabezpieczenia deska SUP z pewnością nie odpłynie, nawet jeśli zdecydujesz się wskoczyć do wody lub wpadniesz do niej w sytuacji, w której utracisz równowagę. Specjalna obręcz na lince, którą przyczepiasz do kostki u nogi, zabezpieczy sprzęt przed odpłynięciem, a Tobie da dodatkowe bezpieczeństwo: możliwość wsparcia się na desce, żeby powrócić na jej pokład.

Deska SUP - sprzęt wodny z dodatkami

Deski SUP, które znajdziesz w ofercie sklepu 4fizjo, to sprzęty wodne wyposażone w kompletny zestaw, dzięki któremu ruszyć bez zbędnej zwłoki w wodną wyprawę. W zestawie, oprócz samej deski, znajduje się najczęściej również:

Regulowane wiosło, z pomocą którego wprawiasz deskę w ruch i wypływasz na szerokie wody. Wiosło jest składane, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sporo przestrzeni w transporcie.

Pompkę do pompowania deski, dzięki której proces ten jest szybki i bezproblemowy.

Wspomnianą wcześniej linkę zabezpieczającą na kostkę.

Specjalne siedzisko, dzięki któremu możesz wypływać w morze lub na jezioro w wygodnej i komfortowej pozycji.

Plecak, do którego schowasz cały sprzęt, by móc się z nim wygodnie przemieścić. Plecak skonstruowany jest tak, by pakowanie poszczególnych elementów było proste i nieskomplikowane.

Paddle Boarding to oryginalny sport. Tsunami zapewni Ci odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu przetestujesz swoje umiejętności. Warto wiedzieć również o tym, że Tsunami to polska marka. Kupując jej produkty, wspierasz rodzimy biznes!

Bojki pływackie - sporty wodne z zachowaniem bezpieczeństwa

Sporty wodne są zazwyczaj ekscytujące, jednak nie można zapominać o tym, że woda to żywioł, który może się okazać dla człowieka niebezpieczny. Dlatego warto wyposażyć się w specjalną bojkę pływacką, zwłaszcza jeśli masz zamiar pływać w jeziorze lub morzu.

Bojki pływackie idealnie nadadzą się dla osób lubiących spędzać czas nad wodą. Postaw na 100% bezpieczeństwa w trakcie uprawianych sportów wodnych. Bez problemu dokonasz tego z bojką asekuracyjną, ponieważ stanowi ona ważne zabezpieczenie w kilku momentach:

Bojka asekuracyjna dmuchana będzie stanowiła dobre zabezpieczenie na wypadek nagłego skurczu lub zachłyśnięcia. Takie sytuacje mogą przytrafić się nawet doświadczonym pływakom. Dmuchana "piłka wodna" o lekko owalnym kształcie pozwoli na to, by w takich sytuacjach przystanąć i dać sobie czas na dojście do siebie, nawet bez wynurzania z wody. Gdy złapiesz głębszy oddech, a skurcz minie, możesz ruszyć w dalszą drogę. W czasie odpoczynku bojka posłuży Ci jako forma podtrzymania, dzięki której możesz unosić się na wodzie, ale nie angażować w to większych sił. 

Bojka przyda się również wtedy, gdy odpłyniesz za daleko. Dzięki niewielkiemu dodatkowi w postaci bojki pływackiej, pozostaniesz widoczny dla osób, które towarzyszą Ci w wypoczynku nad wodą, ale również dla służb, które ewentualnie będą mogły ruszyć Ci z pomocą. To niezwykle przydatne przede wszystkim w miejscach, gdzie występują prądy wsteczne, które niejednokrotnie sprawiają, że tracimy kontrolę nad tym, dokąd płyniemy.

Bojka - zalety, które zapewniają bezpieczeństwo

Profesjonalny sprzęt pozwoli złapać oddech i odpocząć w trakcie uprawiania wodnych dyscyplin sportowych. Czerwony lub neonowy kolor bojki sprawia, że jest ona dobrze widoczna w wodzie i łatwa do chwycenia. Bojka do pływania z suchą komorą, do której możesz włożyć najpotrzebniejsze rzeczy takie jak kluczyki, portfel czy ręcznik, pozwoli spędzić czas nad wodą bez obawy o rzeczy, które potrzebujesz w danym momencie zabezpieczyć.

Worki wodoodporne - dla Twojej wygody podczas wypoczynku przy wodzie

Gdy uprawiasz sporty wodne podczas plażowania, Twoje rzeczy najczęściej pozostają na brzegu. Wśród nich często znajdują się również wartościowe sprzęty elektroniczne lub inne drobiazgi, którym woda zwyczajnie może zagrażać. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wówczas worek wodoodporny Zabezpieczy różnego rodzaju najwartościowsze przedmioty, nawet jeśli rozbijasz swój obóz na plaży przy samej wodzie. Worek wodoodporny od Tsunami to sprzęt wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów, które w sposób skuteczny chronią znajdujące się wewnątrz przedmioty. Dzięki takim właściwościom worki wodoszczelne znajdą zastosowanie w trakcie deszczowej pogody oraz podczas uprawiania sportów wodnych, w przypadku gdy woda znajduje się w niedalekiej odległości od naszych wartościowych przedmiotów. 

Worek wodoodporny - również podczas aktywności

Pojemny worek wodoszczelny 30 l świetnie sprawdzi się w przypadku nurkowania, wyprawy na żagle czy kajaki. Postaw na niezawodną ochronę, na wypadek nieprzewidywalnych opadów atmosferycznych. Profesjonalny worek ze szczelnym zamknięciem wykonany jest z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału PVC, który świetnie sprawdza się w różnych warunkach. Całość została wzmocniona odpowiednią siateczką, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed rozdarciem. Worek jest pojemny i możesz zabrać go ze sobą wszędzie: na łodzie, kajaki, czy rowery wodne. Ochlapanie go nie stanowi wówczas problemu, ponieważ specjalny materiał i siateczka wewnątrz chronią przedmioty, które znajdują się w środku. Trenuj ulubione sporty wodne. Akcesoria marki Tsunami będą stanowiły niezawodną ochronę przed promieniami UV, wodą, wiatrem, brudem oraz kurzem. 

Doskonałe sprzęty wodne Tsunami w sklepie 4fizjo.pl

Zastanawiasz się co jest Ci potrzebne aby uprawiać ulubione sporty wodne? Sprzęt marki Tsunami charakteryzuje się najwyższą jakością, a dzięki profesjonalnemu wykonaniu produktów zyskujesz również wygodę. Poszczególne produkty tej marki z przeznaczeniem do wody pomagają również zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Zarówno podczas klasycznego pływania, jak i ewentualnych skoków do wody.

 

pixel