DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mini wałki

ilość produktów: 3

Mini wałki do masażu to genialne w swej prostocie narzędzia, umożliwiające przygotowanie mięśni do treningu. Z pomocą tych przyrządów można również w prosty sposób zadbać o rozluźnienie mięśniowo-powięziowe. Warto podkreślić, że każdy mini wałek piankowy do masażu z naszego asortymenty został wykonany z idealnie gładkiego materiału. Dzięki temu podczas rolowania można się odprężyć i zrelaksować. 

Małe piankowe wałki nie zajmują dużo miejsca i z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w domowym zaciszu, jak i w gabinetach fizjoterapeutycznych. Można je zabierać również na siłownię i używać bezpośrednio po wykonaniu treningu. Mały piankowy wałek do masażu umożliwia prawidłowe nawodnienie mięśni oraz powięzi. Masaż, który wykonuje się za pomocą mini pianki EPP jest skutecznym sposobem na wspomaganie regeneracji mięśni. Prawidłowa regeneracja wymaga wody, tlenu i substancji odżywczych. Tylko w momencie, w którym mięśnie mają dostęp do wszystkich składowych, mogą się skutecznie zregenerować. Dlatego też, warto kupić mini rolki masujące i z ich pomocą przeprowadzać rolowanie. Podczas rolowania, tkanki są uciskane, co pozytywnie wpływa na ich ukrwienie. Wraz z krwią, do komórek dostarczany jest tlen, woda i substancje odżywcze. W ten prosty sposób mini roller do masażu jest w stanie znacząco przyspieszyć proces regeneracji mięśni. Ból, który można odczuć po dobrym treningu, nazywany często zakwasami, jest spowodowany obecnością kwasu mlekowego w mięśniach. Kwas ten wytwarza się w sytuacji, w której mięśnie pracują w warunkach niedoboru tlenu. Miniroller wspomaga regenerację, przyspieszając rozkład kwasu mlekowego. Dzięki temu dyskomfort i dolegliwości bólowe, ustępują zdecydowanie szybciej, niż przy braku rolowania. Jeżeli chcesz zwiększyć efektywność rolowania, pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Picie dużej ilości wody umożliwi ci skuteczne dostarczanie tej substancji do mięśni oraz powięzi.

Każda mini rolka do masażu znajdująca się w naszej ofercie, została wykonana z najwyższej jakości pianki EPP. Jest to bezzapachowy, hipoalergiczny materiał, który z pewnością spełni oczekiwania każdego użytkownika. Mini wałek masujący zrobiony ze wspomnianej wcześniej pianki jest wodoodporny. Dzięki temu po każdym użyciu można go spokojnie umyć za pomocą wody i łagodnego detergentu. Jest to szczególnie istotne w przypadku przyrządów używanych przez więcej niż jedną osobę, czyli np. sprzętu znajdującego się w gabinetach fizjoterapeutycznych. Łatwość czyszczenia pozwala na zachowanie najwyższych standardów związanych z higieną. 

pixel