DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Taśma Kinesiotaping 5 m
Taśma Kinesiotaping 5 m
Taśma Kinesiotaping 5 m
Taśma Kinesiotaping 5 m
Taśma Kinesiotaping 5 m
Taśma Kinesiotaping 5 m

Taśma Kinesiotaping 5 m

29,99 zł
brutto / szt.
Kolor
Do listy zakupowej
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Taśma Kinesiotaping 5 m
29,99 zł

Czym jest kinesiotaping?

Kinesiotaping jest to technika wspomagająca samoleczenie organizmu, polegająca na naklejeniu na skórę specjalnych plastrów. Technika ta powoduje delikatne naciąganie skóry oraz tkanki podskórnej, dzięki czemu oklejona okolica ciała szybciej się regeneruje. Kinesiotaping jest nową techniką rehabilitacji, stosowaną zarówno u sportowców, jak i ludzi prowadzących normalny tryb życia.

Kiedy stosujemy kinesiotaping?

Dobrze, żebyś zdał sobie sprawę z tego, że kinesiotaping jest skuteczną terapią uzupełniającą. Co to znaczy? Oznacza to, że najlepiej jest go stosować po innego rodzaju terapii np. masażu, terapii manualnej czy osteopatii.  Dzięki temu, że plastry działają nieprzerwanie od momentu naklejenia aż do ich zdjęcia, stanowią doskonałe leczenie uzupełniające pomiędzy innymi zabiegami terapeutycznymi lub po ich zakończeniu.

Taśmy Kinesiotaping marki YellowSPORT to wyrób medyczny.

Taśmy Kinesiotaping zarejestrowane są w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu masz pewność, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne.

PLASTRY DO TAPE KINESIO TAPING TEJPY KINESIOTAPING

Działanie kinesiotapingu:

  • redukcja bólu,
  • normalizacja napięcia mięśniowego i powięziowego,
  • poprawa przepływu krwi oraz limfy,
  • korekcja postawy,
  • redukcja krwiaków podskórnych,
  • poprawa mikrokrążenia

Zalety kinesiotapingu:

  • ciągłość rehabilitacji (24 godziny na dobę),
  • brak negatywnych reakcji skórnych pacjenta,
  • długi okres działania plastra.

kinesiotaping plastry do tapingu sportowego kinesiotapy

 

Opis plastrów:

Plastry do kinesiotapingu zostały stworzone z myślą o jak najszerszym działaniu terapeutycznym i maksymalnym bezpieczeństwie użytkowania. Cechą, która odróżnia te plastry od innych plastrów leczniczych, jest ich elastyczność – rozciągają się do 130%-140% swojej pierwotnej długości.

 

Do wytwarzania plastrów, zamiast lateksu, używany jest specjalny polimer, z elementami bawełny mający zapewnić im hipoalergiczność (są lepiej tolerowane przez alergików niż plastry tradycyjne). Do ciała przyklejają się za pomocą bezpiecznego akrylowego kleju, rozmieszczonego w specjalny sposób (sinusoidalnie), co zapewnia dopływ powietrza do tkanek znajdujących się pod plastrem. Plastry są wodoodporne i występują w różnych kolorach.

 

oklejanie plastrami plastry rehabilitacyjne plastry drenujące kinesiotaping drenażowy

 

Marka
Kod producenta
P-5907996867042
Długość
5 m
Szerokość
5cm
Producent: ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp. k.
Autoryzowany przedstawiciel: ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp. k.
Podmiot prowadzący reklamę: 4FIZJO Group Sp. z o.o.

Blog 4FIZJO

2022-12-31
Co to jest torbiel Bakera? Czy jest groźna?

Torbiel Bakera to schorzenie, którego przyczyna powstania nie jest do końca określona i może ona wynikać z wielu wcześniejszych problemów, czy urazów okolic stawu podkolanowego. Torbiel Bakera nie jest niebezpieczna pod względem nowotworów, ale należy bacznie obserwować tę okolicę i być w stałym kontakcie z lekarzem.

2022-08-29

Plastry kinesiotaping to elastyczna taśma, która wspiera i stabilizuje stawy, mięśnie oraz więzadła podczas zginania, kurczenia i rozciągania. Jak działają plastry do kinesiotaping oraz na co stosować tejpy? Czy można zakładać je samodzielnie w domu? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w poniższym artykule.

Zobacz więcej
Zobacz więcej
pixel