DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dermaroller do twarzy

ilość produktów: 1

Masaż rollerem to jedna z najskuteczniejszych metod na to, by poprawić jakość skóry, również na twarzy. Roller do twarzy działa na zasadzie mezoterapii mikroigłowej, powodując mikrouszkodzenia zewnętrznej tkanki skóry, którą w ten sposób pobudza do bardziej intensywnej regeneracji. Dodatkowo umożliwia przedostawanie się substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry i ich większą efektywność. W naszym sklepie znajdziesz roller do masażu twarzy, którego użytkowanie jest w pełni komfortowe i bezpieczne.

Z czego zbudowany jest derma roller?

Rollery do twarzy wykonane są w sposób, który umożliwia wygodny uchwyt i komfortowe prowadzenie po twarzy. Podstawą tego przyrządu jest niewielki wałek, na którym znajdziemy specjalne, niewielkie kolce. Wykonuje się je m.in. z chirurgicznej stali nierdzewnej i nadaje im odpowiednią do poszczególnych części ciała długość. Najdłuższe kolce mają rollery przeznaczone do stosowania na ciele, krótsze są kolce rollerów, których używa się na policzkach i czole, a najkrótsze kolce przeznaczone są na najbardziej delikatne części twarzy, m.in. pod oczy.

Wałek z kolcami przymocowany jest do specjalnej rączki, która umożliwia bezpieczne używanie rollera. Wałek obraca się na rączce, dzięki czemu zabieg przeprowadza się delikatnie prowadząc go po miejscu, które chcemy z pomocą igieł wymasować. Ruchy mogą być prowadzone nie tylko w jednym kierunku - wałek obraca się w obie strony.

Masaż twarzy rollerem - czy zabieg jest bezpieczny?

Masaż policzków, czoła i poszczególnych części twarzy za pomocą rollera wydaje się być zabiegiem bolesnym i skomplikowanym. W końcu dotykamy najdelikatniejszych części twarzy z pomocą dziesiątek lub setek twardych igiełek, co nie może obejść się bez echa. Jednak nie należy się obawiać rollera, ponieważ ten niepozorny wałek jest wykorzystywany już od wieków. Jego początki znajdujemy w tradycyjnej medycynie chińskiej, a jego dzisiejsza popularność podyktowana jest niezwykłą skutecznością. Jest to również zabieg bezbolesny, możliwy do wykonania w domowych warunkach, jak również tani. Zakup wałka jest jednorazowym wydatkiem, który wystarczy na kilka zabiegów.

Roller do twarzy - czy to naprawdę działa?

Okazuje się, że masaż rollerem przynosi rewelacyjne rezultaty. W dodatku można się nimi cieszyć przez długi czas, dzięki czemu użytkownicy bardzo chętnie wracają do tego zabiegu.

  • Masaż twarzy rollerem co prawda prowadzi do mikrouszkodzeń skóry, ale w ten sposób wspomaga odnowę komórek skóry. Jest ona pobudzona do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, a dzięki temu zwiększa się elastyczność skóry, jędrność oraz sprężystość.

  • Poprzez optyczne wygładzenie twarzy i większą produkcję pozytywnych dla niej substancji roller zmniejsza widoczność naczynek na twarzy i pomaga poprawić jej koloryt. Używanie tego przyrządu poprawia mikrokrążenie krwi, a w swoim działaniu przypomina skuteczny drenaż limfatyczny.

  • Poprzez zwiększenie sprężystości skóry łatwiejsze jest wyraźne zarysowanie linii żuchwy, dzięki czemu twarzy wygląda estetyczniej i młodziej. Dodatkowo masaż twarzy rollerem pozwala pozbyć się drobnych zmarszczek.

Ryzyko starzenia się coraz wcześniej

Akcesorium kosmetyczne w postaci rollera do twarzy jest niejako odpowiedzią na potrzeby człowieka we współczesnym świecie. Chociaż ten rodzaj terapii znany jest od wieków, dzisiaj sprawdza się wyjątkowo dobrze. Wciąż jesteśmy narażeni na szereg czynników, które mogą przyspieszać procesy starzenia. Należą do nich m.in. zanieczyszczone powietrze, używki, szybkie tempo życia, stres, czy zła dieta. Zewnętrza pielęgnacja zarówno ciała, twarzy, jak i okolicy oczu może w pewien sposób te procesy opóźniać, jednak nie dzieje się to wystarczająco efektywnie. Spowalnia się krążenie limfy i ogólnie krążenie krwi. Skóra traci swój blask, zaczynają pojawiać się na niej przebarwienia. Coraz częściej zaczynamy zmagać się z obrzękami twarzy, które są wyjątkowo widoczne i wyjątkowo trudne do usunięcia. Nic zatem dziwnego, że skuteczna metoda w postaci wałka do masażu twarzy, która pozwala uporać się z tymi problemami, tak bardzo zyskała na popularności.

Roller do masażu twarzy - 4fizjo.pl

Rollery, które oferujemy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne podczas użytkowania. Ich budowa, kształt i długość kolców, zostały dostosowane do poszczególnych części ciała i należy używać ich zgodnie z instrukcją. Pamiętaj również, aby:

  • Zawsze przechowywać roller do twarzy w przeznaczonym do tego pudełku. Zarówno sam wałek jak i rączka rollera powinny być odpowiednio zabezpieczone. Dzięki temu nie są narażone na brud i kurz.

  • Dezynfekować roller po użyciu, przed umieszczeniem w pudełku.

Okolice twarzy, szyi i dekoltu mogą znacząco się zmienić, dzięki stosowaniu takich produktów, jak roller. Wykorzystaj to i zafunduj sobie skuteczną terapię w domowym zaciszu, dzięki której skóra odzyska dawny blask, stanie się wyraźnie bardziej sprężysta i optycznie młodsza. Roller do twarzy to prosty, skuteczny i tani sposób na młodość, który pozwoli uniknąć drogich zabiegów.

pixel