DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do jacuzzi

ilość produktów: 14

Wypoczynek w jacuzzi to doskonały sposób na relaks. Ciepła woda z bąbelkami odpręża i odstresowuje działając korzystnie na skórę, ale również ogólny nastrój. Aby jeszcze poprawić tę formę odpoczynku, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria do jacuzzi. W 4fizjo.pl znajdziesz wiele interesujących produktów. Sprawdź co mamy do zaoferowania!

Jakie akcesoria do jacuzzi ogrodowego?

Akcesoria do jacuzzi to produkty, które mają za zadanie poprawić jego funkcjonowanie, a także zwiększyć komfort użytkownika. Do najpopularniejszych należą:

  • filtry i wkłady filtracyjne,

  • podwodne lampki LED,

  • ozonatory,

  • pokrywy zabezpieczające.

Ważnym elementem wyposażenia są także detergenty pozwalające utrzymać jacuzzi i wodę w odpowiedniej czystości.

Filtry i czyszczenie jacuzzi

Jacuzzi podobnie, jak basen wymaga regularnego czyszczenia. Korzystanie z filtrów do jacuzzi to sposób na utrzymanie wody w dobrej kondycji. Ich podstawowym zadaniem jest wyłapywanie wszystkich zanieczyszczeń. Poprzez filtrowanie wody zwiększają jej czystość i przejrzystość. Zgodnie z zaleceniami filtry powinno się zmieniać przynajmniej raz na 2 tygodnie. Pomimo obecności filtrów wodę również należy co pewien czas wymieniać. Konieczne jest także sprawdzanie pH tak, aby miało ono odpowiedni poziom.

Oprócz filtrów niezbędny jest również wkład filtracyjny kompatybilny z filtrem. Obydwa produkty możesz kupić w sklepie 4fizjo.pl. Polecamy też zestaw podstawowej chemii do basenu, który znajduje zastosowanie także w jacuzzi. Tabletki zawierają chlor, który jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych. Nadają się do bardzo twardej wody i są bardzo wolno rozpuszczalne oraz stabilizowane przeciwko zbyt szybkiemu rozpuszczaniu się tego pierwiastka pod wpływem słońca i temperatury.

Alternatywną metodą dla chlorowania jest ozonowanie wody. Ozon jest nawet 50 razy skuteczniejszy w zabijaniu drobnoustrojów i działa 3000 razy szybciej. Ozonowanie jest zarówno opłacalne, jak i ekologiczne. Aby z niego korzystać, możesz zakupić ozonator do jacuzzi. To elektroniczne urządzenie jest wystarczająco skuteczne, aby nasycić kilkaset litrów wody lub więcej. W 4fizjo.pl dostępny jest nowoczesny generator do ozonu marki MSpa.

Lampki LED do jacuzzi

Nastrojowe chwile w jacuzzi zapewni podwodna lampka LED. Ten ciekawy gadżet jest wodoodporny i sterowany przy pomocy pilota. Dzięki uchwytowi montażowemu bez problemu go zainstalujesz. Na lampkę składają się mocne diody LED, których jasność można regulować. Model MSpa dostępny w 4fizjo.pl ma 3 tryby świecenia i aż 16 żywych kolorów, a do tego funkcję timera i regulację jasności.

Zabezpieczenie jacuzzi

Dmuchane osłony termiczne zakrywające jacuzzi to świetny sposób na zmniejszenie kosztów jego użytkowania. Dzięki temu woda wychładza się znacznie wolniej, a więc płacisz mniej za jej powtórne ogrzewanie. Konstrukcję wystarczy nadmuchać i ułożyć na jacuzzi dlatego przy zakupie musisz dobrać model dopasowany kształtem do Twojego spa. W 4fizjo.pl zakupisz zarówno kwadratowe, jak i okrągłe pokrywy.

Inne przydatne akcesoria do jacuzzi

Jeżeli nie chcesz dodatkowo zabrudzić wody w jacuzzi warto zaopatrzyć się w nadmuchiwany basen do płukania stóp. Dzięki temu przed wejściem usuniesz z nich nadmierne zanieczyszczenia. Przydatny okazuje się też podest, który możesz zamontować tuż przy jacuzzi i na którym w gorące dni postawisz zimne napoje, czy inne produkty. Podobną rolę może pełnić szafka-obudowa o zaokrąglonym kształcie. Wszystkie te akcesoria kupisz w 4fizjo.pl w przystępnych cenach!

pixel