DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dmuchane jacuzzi ogrodowe

ilość produktów: 19

Nadmiar pracy, przemęczenie i stres - wielu ludzi doskonale zna te przypadłości. Dlatego tak chętnie szukamy sposobów na odrobinę relaksu, najlepiej bez konieczności wychodzenia z domu. Dmuchane jacuzzi ogrodowe to świetny sposób na odreagowanie po ciężkim dniu. Wysokiej jakości jacuzzi dmuchane kupisz w 4fizjo.pl!

Z czego wykonane jest dmuchane jacuzzi ogrodowe?

Żeby urządzić sobie niewielkie, domowe spa nie potrzebujesz wiele. Takie dmuchane spa jacuzzi jest wykonane z trwałych i odpornych na przypadkowe uszkodzenia materiałów. Gruba warstwa PCV dobrze sprawdza się również przy trudnych warunkach pogodowych. Możesz więc śmiało używać go we własnym domu lub ogrodzie. Wzmocnienia konstrukcji umożliwiają swobodne opieranie się o brzeg jacuzzi i zapobiegają jego przewróceniu lub zmianie kształtu. Często konstrukcje posiadają kilka warstw co zwiększa ich wytrzymałość. Udogodnieniem jest także intuicyjny panel sterowania, który pozwala na łatwe ustawienie pożądanej temperatury.

Zalety stosowania jacuzzi

Stosowanie jacuzzi to nie tylko przyjemny relaks w ciepłej wodzie. Taka kąpiel zapewnia wiele korzyści dla Twojego organizmu. Jacuzzi pompowane gwarantuje nie tylko wysoką temperaturę wody, ale też masaż wodny bąbelkami. To sposób na poprawę krążenia, a dzięki temu także regenerację mięśni. Szczególnie dobrze pomaga to osobom, które intensywnie trenują lub są narażone na duży stres w ciągu dnia.

Korzystnym rozwiązaniem są również jacuzzi z hydromasażem. Specjalne dysze umieszczone na ściankach umożliwiają wypływanie wody pod dużym ciśnieniem. Wpływa to na rozluźnienie mięśni oraz zapewnia miłe doznania i poprawia ogólny nastrój. Jacuzzi posiadają też wbudowane filtry zmiękczające. Dzięki temu woda w zbiorniku jest pozbawiona kamienia, który może podrażniać i przesuszać skórę. Przefiltrowana woda nadaje skórze miękkość i właściwe nawilżenie.

Aby regularne korzystanie z jacuzzi było, jak najkorzystniejsze należy zadbać o zachowanie go w czystości i higienie. Oprócz czyszczenia poszczególnych elementów dobrym pomysłem jest też stosowanie preparatów przeciw glonom, które chronią przed tworzeniem się zielonego nalotu na powierzchni wody. Przydatna będzie tu również pompa filtrująca.

Czy jacuzzi dmuchane można stosować przez cały rok?

Zwykłe baseny ogrodowe nie zawsze są wystarczająco wytrzymałe, aby z powodzeniem stosować je przez cały rok. Pompowane jacuzzi wykazuje się jednak znacznie większą odpornością na trudne warunki pogodowe, niż ma to miejsce w przypadku basenów ogrodowych. Bez problemu możesz użyć takiego basenu spa o każdej porze roku, także w chłodniejsze dni. Warto wówczas podgrzać wodę do wyższej temperatury w przedziale od 20 do 40 stopni. Z jacuzzi można korzystać nawet w sezonie zimowym. Praktycznym rozwiązaniem jest umieszczenie go niedaleko drzwi wejściowych, dzięki czemu szybko wrócisz do środka nie narażając się na chłód. Zbiorniki są również wyposażane w specjalny system automatycznego ogrzewania, który przeciwdziała zamarzaniu elementów wewnętrznych.

Latem jacuzzi może służyć, jako basen ogrodowy. W upalne dni wystarczy go napełnić i ustawić w nasłonecznionym miejscu, żeby bez konieczności włączania grzałki uzyskać prawidłową temperaturę wody.

Nowoczesne jacuzzi - relaks w przystępnej cenie

Wybierając odpowiedni produkt zwróć uwagę na jakość wykonania i poszczególne elementy. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się relaksem w domowym spa przez długie lata. W 4fizjo.pl znajdziesz wysokiej jakości jacuzzi do swojego ogrodu. Zapewniamy również atrakcyjne ceny. Sprawdź co przygotowaliśmy w naszej ofercie!

pixel