DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł z InPost
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maty do akupresury bez poduszki 4FIZJO

ilość produktów: 1

W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się domowe maty do akupresury, dzięki którym w zaciszu własnego mieszkania możemy zadbać o bezpieczne rozwiązanie wielu problemów związanych między innymi z bólem pleców, bólami głowy, stresem czy bezsennością. Mata do akupresury dostępna w naszym sklepie to nic innego, jak materacyk z kolcami umieszczonymi punktowo na rozetach z tworzywa sztucznego. Produkt działa poprzez uciskanie określonych miejsc na ciele. Zmniejsza w ten sposób dolegliwości bólowe, pobudza krążenie krwi, rozluźnia mięśnie i dotlenia cały organizm. 

Lecznicze maty akupresurowe z naszej oferty poleca się przede wszystkim osobom, które mają problemy z bólami kręgosłupa. Taki sprzęt wykorzystywany jest nawet w gabinetach fizjoterapii, a teraz każdy może mieć go na wyciągnięcie ręki do prywatnego użytku. Mata akupresurowa sprawdzi się również w przypadku osób, które pracują fizycznie lub spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Korzystanie z produktu rozluźnia spięte mięśnie, pobudza krążenie, pomaga zrelaksować się i odprężyć. Jeśli chodzi o maty masujące, akupresura wykonywana z ich pomocą w sposób regularny może nawet całkowicie wybawić nas od drobnych dolegliwości bólowych, których źródłem jest nadmierne napięcie mięśni. Poza tym, korzystanie z takiego sprzętu wywołuje też przyjemne uczucie ciepła i zwiększa poziom endorfin, co przekłada się na skuteczne odprężenie, poprawę samopoczucia, wzmocnienie układu nerwowego i oddechowego. 

Mata do akupresury z kolcami jest produktem wielozadaniowym. Powinna okazać się pomocna przy bólach pleców, ale jej działanie sprowadza się także do poprawy krążenia krwi, lepszego dotlenienia organizmu, zlikwidowania uczucia przewlekłego zmęczenia czy innych dolegliwości. Mata relaksacyjna do akupresury będzie również doskonałym gadżetem w domu każdej osoby, która ma trudności w radzeniu sobie z nerwami i stresem. 

Mata terapeutyczna do akupresury kręgosłupa jest produktem bardzo łatwym w użyciu. Chociaż poszczególne modele oferowane w naszym sklepie mogą różnić wielkością materaca, ilością kolców czy ilością rozet, to z każdego sprzętu tego typu korzysta się dokładnie tak samo. Mata zdrowotna do akupresury kolcami, na ból i stres powinna zostać rozłożona na miękkim podłożu, jakim jest dywan lub łóżko. Później wystarczy położyć się na niej plecami i wypoczywać tak przez kilka minut, w zależności od indywidualnej tolerancji bólu. Mata do akupresury nadaje się także do wykonywania masażu stóp. W tym celu należy chodzić po niej lub ustawić na niej nogi, będąc w pozycji siedzącej. Materac do akupresury sprawdza się również podczas pracy przy biurku - trzeba tylko ułożyć go na oparciu krzesła i napierać na kolce swoimi plecami. 

pixel