DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+
Elektrostymulator PRO+

Elektrostymulator PRO+

299,99 zł
brutto / szt.
Do listy zakupowej
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Elektrostymulator PRO+
299,99 zł

Elektrostymulator mięśni PRO+ EMS/TENS

elektrostymulator

Co znajduje się w zestawie?

1️⃣ Urządzenie

2️⃣ Kabel do ładowania

3️⃣ Instrukcja obsługi w języku polskim, angielskim, czeskim, słowackim

4️⃣ Komplet 8 elektrod 5 × 5 cm

5️⃣ Komplet przewodów połączeniowych

elektrostymulator

Elektrostymulator do stymulacji mięśni EMS i TENS

Elektrostymulator mięśni to urządzenie, które wykorzystuje impulsy elektryczne. Jest to wyrób medyczny, który może skutecznie pomóc z bólem mięśni. Elektrostymulator charakteryzuje się wytwarzaniem impulsów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możliwość zmiany ustawień pozwala na dobranie mocy, ale i trybu masażu.

Sprawdź co jeszcze oferuje elektrostymulator mięśni 4FIZJO!

elektrostymulator

Dla kogo jest elektrostymulacja mięśni?

Elektrostymulacja mięśni jest szczególnie zalecana dla osób, które chcą poprawić sprawność swoich mięśni i ścięgien. Wpływa ona głównie na:

✅ Łagodzenie bólu mięśniowego

✅ Rozluźnienie mięśni

✅ Poprawę krążenia

✅ Łagodzenie bólu stawów

✅ Zwiększenie zakresu ruchu

✅ Wzmocnienie mięśni

elektrostymulator

Najważniejsze informacje o elektrostymulatorze mięśni

Aby rozpoznać najwyższej jakości sprzęt do stymulacji mięśni, wpierw należy zapoznać się z jego parametrami.

Parametry - elektrostymulacja mięśniowa:

✔ Model: R-C101C

✔ Ilość kanałów: 4

✔ Ilość programów: 50

✔ Intensywność: 0-40

✔ Zasilanie za pomocą akumulatora

elektrostymulator

Elektrostymulator wysokiej jakości - produkt medyczny

Nasz stymulator elektryczny posiada certyfikat medyczny CE 2460, zgodny z dyrektywą 93/42/ECC. Jest zarejestrowany w Urzędzie do Spraw Rejestracji Produktów Medycznych. Może być używany zarówno przez placówki medyczne, jak i osoby prywatne. To wysokiej jakości i bezpieczne urządzenie, które pomaga poprawić zdrowie i dobrostan.

elektrostymulator

Praktyczność i bezpieczeństwo

Nasz produkt ma funkcję blokowania klawiatury. Zapobiega to przypadkowym zmianom ustawień. Wyposażyliśmy go również w czujnik wykrywania otwartego obwodu. Jest to dodatkowa funkcja zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom. Dodatkowo stymulator posiada pamięć ustawień ostatniego programu, co ułatwia korzystanie z preferowanych ustawień. To praktyczne rozwiązania, które sprawiają, że nasz produkt jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu.

elektrostymulator

Jedno urządzenie - wiele zalet! Wygodna elektrostymulacja

Elektrostymulator to przenośne urządzenie o wielu zaletach. Jest możliwość podłączania dodatkowych akcesoriów, co pozwala dostosować terapię do indywidualnych potrzeb. Duży wyświetlacz i intuicyjna obsługa ułatwiają nawigację i personalizację ustawień. Ponadto niewielkie rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą w podróż. To kompaktowe, wygodne i elastyczne narzędzie, które oferuje terapię elektrostymulacyjną w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo jest to urządzenie zasilane na akumulator, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet podczas długich podróży.

elektrostymulator

Tryb TENS - co to jest i co robi?

TENS to tryb elektrostymulacji, który łagodzi ból. Impulsy elektryczne przesyłane przez elektrody na skórze blokują sygnały bólowe do mózgu. TENS jest skuteczny w łagodzeniu różnych rodzajów bólu, jak ból pleców czy neuralgia. Można dostosować intensywność i częstotliwość impulsów.

Stymulacja EMS - w czym pomaga?

EMS to tryb elektrostymulacji, który stymuluje mięśnie. To idealny wybór dla sportowców. Impulsy elektryczne pobudzają i wzmacniają mięśnie. EMS pomaga budować siłę i wytrzymałość mięśni, poprawiać krążenie i wspomagać rehabilitację po urazach. Dostosowując intensywność i częstotliwość impulsów, można dostosować trening do swoich potrzeb.

Przeciwwskazania

Elektrostymulacja jest zabiegiem, który jest niewskazany przy pewnych sytuacjach zdrowotnych, takich jak:

  • Rozrusznik serca,
  • Ciąża,
  • Uszkodzona lub wrażliwa skóra,
  • Choroby serca i układu krążenia,
  • Nowotwory,
  • Padaczka.

W powyższych sytuacjach, przed skorzystaniem z urządzenia należy sięgnąć po poradę lekarza lub zrezygnować z zabiegu.

 

Wyrób medyczny

Producent: Shenzhen Roundwhale Technology Co., Ltd. | Autoryzowany przedstawiciel: Shanghai International Holding Corp. GmbH | Importer: 4FIZJO Group sp. z o.o.
Podmiot prowadzący reklamę: 4FIZJO Group sp. z o.o.

ZASTOSOWANIE: Elektrostymulator Combo należy do grupy elektrycznych systemów stymulacji TENS/EMS. Metoda elektrostymulacji EMS (elektryczna stymulacja mięśni) jest stosowana od lat w medycynie sportowej i rehabilitacji np. do leczenia urazów mięśniowych. Mechanizm urządzenia wytwarza impulsy elektryczne, które są przezskórnie przekazywane do nerwów lub włókien mięśniowych poprzez elektrody. Intensywność kanałów może być regulowana niezależnie oraz może być dostosowana indywidualnie do każdej części ciała. W zakresie sportu, EMS stosowana jest m.in. uzupełniająco do treningu mięśni. Dzięki zastosowaniu różnych technik, może działać relaksacyjnie i odprężająco. Elektrostymulacja prądami TENS (przezskórna stymulacja nerwów) jest sprawdzoną klinicznie, nieinwazyjną i niefarmakologiczną terapią przeciwbólową. Elektrostymulator wysyła impulsy elektryczne o niskiej amplitudzie z elektrod, przez skórę, do nerwów obwodowych. Urządzenie z powodzeniem znajdzie zastosowanie w salonach rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych, placówkach medycznych oraz w użytku domowym, gdyż jego zastosowanie jest wszechstronne.

PRZECIWWSKAZANIA: Choroby serca i układu krążenia; Rozrusznik serca; Uszkodzona lub wrażliwa skóra; Ciąża; Padaczka; Nowotwory.

Marka
Kod producenta
5907739317124
Model
PRO+
Ilość kanałów
4
Ilość programów
50
Intensywność
0-40
Zobacz więcej
Zobacz więcej
pixel