DARMOWA DOSTAWA od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40
Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40
Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40
Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40
Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40

Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40

279,99 zł
brutto / szt.
Do listy zakupowej
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Skrzynia plyometryczna jump box 60x50x40
279,99 zł

DREWNIANA SKRZYNIA PLYOMETRYCZNA DO ĆWICZEŃ CROSSFIT - 4FIZJO

Drewniana skrzynia do ćwiczeń 4FIZJO to profesjonalny sprzęt do treningu plyometrycznego oraz crossowego, przeznaczony zarówno do ćwiczeń w domu jak i siłowni i klubów crossfit.

Drewniana skrzynia do ćwiczeń - Jump Box

Trening plyometryczny to rodzaj ćwiczeń, które wzmacniają siłę mięśni i wytrzymałość. Polega na bardzo szybkim i energicznym powtarzaniu ćwiczeń siłowych. Stosowany zarówno wśród osób uprawiających sport jak i profesjonalnych sportowców. Te proste ale wymagające ćwiczenia poprawiają szybkość, zwinność i skoczność.

Skrzynia plyometryczna czyli drewniana skrzynia do ćwiczeń jest niezastąpionym elementem takiego treningu. Skrzynia crossfit pozwala zwiększyć różnorodność oraz trudność wykonywanych ćwiczeń. Włączając skrzynię plyometryczną do swojego planu treningowego osiągniesz lepsze rezultaty w krótszym czasie.

Detale produktu - skrzynia plyometryczna crossfit:

☑️ Długość: 60 cm (24")

☑️ Szerokość: 40 cm (16")

☑️ Wysokość: 50 cm (20")

☑️ Waga: ok.15 kg

☑️ Grubość sklejki: 2 cm

☑️ Maksymalne obciążenie: 150 kg

DLACZEGO AKURAT NASZA SKRZYNIA CROSSFIT?

Chociaż drewniana skrzynia do ćwiczeń może wydawać się bardzo prostym produktem, to warto zwrócić uwagę na detale, które odróżniają skrzynie wysokiej jakości od tanich produktów:

1️⃣ Uchwyty do przenoszenia - element, który ułatwia przesuwanie i przenoszenie skrzyni do ćwiczeń. Skrzynia plyometryczna jest ciężkim i nieporęcznym sprzętem, wygodne uchwyty są więc niezbędnym elementem.

2️⃣ Wzmocnienie wewnętrzne - jump box 4FIZJO posiada wewnętrzne wzmocnienie które dodatkowo rozkłada nacisk ćwiczącego i jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość skrzyni do ćwiczeń.

3️⃣ Sklejka o grubości 2cm - skrzynia wykonana jest ze sklejki z drzew liściastych o grubości aż 2cm. To więcej niż w większości skrzyń plyometrycznych na rynku, które mają ok. 1,5cm grubości. Gruba sklejka w połączeniu ze specjalną konstrukcją "na zakładkę" i wzmocnieniom wewnątrz zapewnia naszej skrzyni do ćwiczeń niebywałą wytrzymałość aż do 150kg.

4️⃣ Zaokrąglone krawędzie - skrzynia crossfit 4FIZJO posiada specjalnie zaokrąglone krawędzie co zabezpiecza przed kontuzjami i obrażeniami podczas ćwiczeń.

Skrzynia do ćwiczeń crossfit - step 3w1

★ Skrzynia plyometryczna 4FIZJO to 3 różne wysokości w jednym urządzeniu. 40, 50 i 60cm. Każdy stopień dzieli 10cm różnicy dzięki czemu dopasujesz jej wysokość odpowiednio do wykonywanego ćwiczenia oraz będziesz mógł zaobserwować progres swój lub swoich podopiecznych.

Skrzynia crossfit 4FIZJO posiada logo naniesione tylko na jednej ścianie - na pozostałe możesz nanieść na nie logo swojego klubu albo motywujące hasło - są do Twojej dyspozycji!

Marka
Kod producenta
5907739315403
Zobacz więcej
Zobacz więcej
pixel