Roller Lyapko „Wałek duży” 5,0 bez niklu
Duży wałek do masażu Lyapko
Wałek do masażu całego ciała Lyapko bez niklu
Duży wałek do masażu Lyapko to innowacyjne narzędzie, które łączy tradycyjne metody akupresury z nowoczesnym podejściem do regeneracji skóry i ciała. Wyposażony w metalowe igły pokryte srebrem, które nie ranią skóry, skutecznie stymuluje receptory, poprawiając krążenie i wspierając procesy regeneracyjne. Rozmiar i ergonomiczny kształt sprawiają, że wałek jest idealny do masażu dużych części ciała, takich jak plecy, brzuch czy nogi.
Nie czekaj – już dziś sięgnij po niezastąpione wsparcie w procesie regeneracji, łagodzeniu bólu i napięcia mięśniowego!
Duży masażer do ciała Lyapko bez niklu
Zapoznaj się z parametrami rollera do masażu Lyapko, by wybrać produkt, który spełnia twoje wymagania.
Parametry:
✔️ Kolor: czerwony
✔️ Materiał: igły metalowe pokryte srebrem, guma naturalna
✔️ Liczba igieł: 570
✔️ Rozstaw igieł: 5 mm
✔️ Długość wałka: 25 cm
✔️ Długość rączki: 16 cm
✔️ Szerokość wałka: 11 cm
✔️ Średnica wałka: 6 cm
Jak działa wałek do masażu z nieinwazyjnymi igłami Lyapko?
Podczas masażu igły wałka delikatnie uciskają skórę, stymulując receptory. Pobudza to układ nerwowy do działania i poprawia krążenie krwi i limfy. W efekcie masaż przyspiesza proces regeneracji tkanek oraz łagodzi napięcia mięśniowe. Co więcej, metalowe igły pokryte srebrem w kontakcie ze skórą tworzą niewyczuwalne mikroprądy galwaniczne, które wspomagają procesy metaboliczne, poprawiają przepływ krwi i przyczyniają się do lepszego odżywienia komórek skóry.
Masaż skóry wałkiem z igłami działa stymulująco również na produkcję endorfin, co prowadzi do natychmiastowego rozluźnienia i poprawy samopoczucia. To wszystko przy pomocy tylko jednego narzędzia! Brzmi dobrze, prawda?
Roller do masażu Lyapko – jakich efektów możesz się spodziewać?
✅ Poprawa krążenia krwi i limfy – takie działanie przyspiesza regenerację tkanek, a także wspomaga dotlenienie i odżywienie komórek.
✅ Łagodzenie bólu i napięcia mięśni – masaż wałkiem redukuje bóle mięśniowe i stawowe, dzięki rozluźnieniu napiętych mięśni.
✅ Przyspieszenie regeneracji – wałek sprawdzi się idealnie po wysiłku fizycznym, wspomagając regenerację mięśni, przyspiesza także powrót do zdrowia podczas rehabilitacji.
✅ Zwiększenie elastyczności i napięcia skóry – efekt ten obejmuje także redukcję tak nielubianego cellulitu. Dodatkowo, regularne stosowanie wałka może przyczynić się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej w problematycznych obszarach ciała.
Kiedy warto sięgnąć po wałek do masażu z igłami?
Wałek do masażu przyjdzie Ci z pomocą w wielu sytuacjach. Zacznijmy od bólu pleców, szyi i ramion spowodowanych długotrwałym siedzeniem lub pracą fizyczną. Intensywne rolowanie natychmiast usuwa napięcia mięśniowe, prowadząc do redukcji bólu i odprężenia. Sprawdza się także po intensywnym wysiłku fizycznym. Masaż wałkiem pozwoli Ci zmniejszyć uczucie zmęczenia i przyspieszyć regenerację. Regularne użycie wałka pomaga poprawić krążenie krwi, dzięki czemu łagodzić uczucie ciężkości nóg. Jest także doskonałym wsparciem w walce z cellulitem, poprzez wsparcie naturalnych procesów metaboliczne organizmu.
Jak stosować wałek z igłami Lyapko?
Wałek Lyapko przeznaczony jest do masażu całego ciała, ale najwygodniej masować nim odcinki z małymi promieniami krzywizny, takie jak: plecy, barki, szyja, zewnętrzna część stopy, ręce i nogi. Długość zabiegu powinna oscylować wokół 3-10 minut na każdą masowaną części ciała.
W przypadku syndromu „nadmiaru” (m.in.: ostre bóle, rozdrażnienie czy bezsenność) zalecamy korzystać z wałka w drugiej połowie dnia lub przed snem, masując ciało przez ok. 5-10 minut. Przy syndromie „niedoboru” (m.in.: chroniczne bóle, osłabienie, obniżona wrażliwość) masaż będzie najbardziej skuteczny w pierwszej połowie dnia. Warto go skrócić do 7-10 minut.
Higiena to podstawa, czyli co jeszcze warto wiedzieć o wałku Lyapko
Pamiętaj, że wałek do masażu powinien być umyty po każdym użyciu. Najlepiej zrobić to przy pomocy mydła w płynie pod bieżącą wodą, a następnie wysuszyć wałek pod strumieniem gorącego powietrza (np. suszarką). W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów można użyć powszechnie stosowanych preparatów medycznych do dezynfekcji. Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5 – 7 lat.