Wałek do masażu Roller Eva Orange

29,49 zł
Brutto

Roller Eva to wałek do masażu o wszechstronnym zastosowaniu. Świetnie sprawdzi się podczas rozluźniania mięśni po treningu. Dzięki wypustkom masującym efekt rolowania będzie jeszcze bardziej skuteczny.

Ilość

DLACZEGO NASZ ROLLER JEST WYJĄTKOWYRoller 4FIZJO Eva to roller o wszechstronnym zastosowaniu. Rdzeń rollera zbudowany jest z twardego tworzywa, natomiast na wierzchu znajduje się pianka EVA. Dzięki temu łączy w sobie dwie kluczowe podczas rolowania cechy - twardość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Rdzeń zapewni odpowiedni docisk tkanek, a pianka zabezpieczy skórę przed podrażnieniami. Dedykowane osobom uprawiającym sport, trenerom oraz fizjoterapeutom.W wiadomości napisz jaki kolor wybierasz, w przeciwnym razie wyślemy losowy.

Do czego przyda Ci się roller?

• Rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie i powięź

• Zapewnia doskonałe przygotowanie do treningu,

• Przyspiesza po treningową regeneracje,

• Poprawia ukrwienie i wygląd masowanej okolicy

• Zapewnia swobodny ślizg tkankowy,

rolowanie mięśni

Roller Eva częścią koncepcji mobility:

Koncepcja mobility jest to nowatorska metoda, która sprawi, że Twój organizm zregeneruje się szybciej po treningu oraz wróci do sprawności po kontuzji. Metoda ta nastawiona jest na utrzymanie bądź przywrócenie ruchomości powięzi. Dzięki temu stawy zachowają odpowiednią mobilność, mięśnie elastyczność, a Ty unikniesz przykrych dolegliwości bólowych.

Metoda ta bazuje na poprawie ukrwienia obszaru ciała zaangażowanego w ćwiczenia, rozmasowaniu punktów maksymalnej bolesności oraz rozciągnięciu mięśni. Głównym celem tej koncepcji jest poprawa wyników sportowych poprzez zniwelowanie bólów mięśniowych oraz zapobieganie kontuzjom. Sprzęty jakie wykorzystujemy to m.in. floss bandy, power bandy, rollery czy piłki do lacrosse’a. 

przykładowe ćwiczenia z rollerem eva

Firma 4FIZJO

Korzystając ze sprzętów firmy 4FIZJO możesz mieć pewność, że wybierasz produkty charakteryzujące się wysoką jakością. Zanim wprowadzamy nasze produkty do sklepów poddajemy je próbom wytrzymałościowym przez min 6 miesięcy po czym sprawdzamy ponownie ich parametry. To dlatego na nasze rollery dajemy aż 2 lata gwarancji.

Jesteśmy polską firmą – wspieraj swoich! Zespół 4FIZJO.

142

Specyfikacja

Kolor
Pomarańczowy
Długość
33 cm
Materiał
Pianka EVA
Szerokość
14 cm

Inne produkty z tej samej kategorii