Piłka gimnastyczna seledynowa – średnica 75 cm

22,99 zł
Brutto Dostawa: 3 do 6 tygodni

Piłka firmy 4FIZJO to prosty przyrząd, który zapewni Ci możliwość efektywnego oraz przede wszystkim ciekawego treningu. Dodatkowo do piłki dostaniesz specjalną pompkę z systmem pull&push

Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Piłka do treningu firmy 4FIZJO to przedewszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Posiada ona system zabezpieczający anti-burst. To dzieki niemu masz pewność, że nawet kiedy piłka ulegnie uszkodzeniu powietrze będzie uchodzić z niej powoli, dzięki czemu ćwicząca osoba nie spadnie na podłogę. To właśnie dzieki tej właściwości oraz wysokiej jakości materiałowi, z jakiego jest wykonana znalazła uznanie w oczach trenerów, fizjoterapeutów oraz osób ćwiczących w domowym zaciszu. 

Piłka firmy 4FIZJO to prosty przyrząd, który zapewni Ci możliwość efektywnego oraz przede wszystkim ciekawego treningu. Dodatkowo do piłki dostaniesz specjalną pompkę z systmem pull&push - która popmpuje zarówno kiedy pchasz jak i pociągsz za jej tłok. Dzięki temu napompujesz swoją piłkę dwa razy szybciej.  

Nasza piłka to produkt premium, oznacza to że sprawdzi się zarówno w użytkowaniu domowym jak i komercyjnym - na siłowniach oraz w gabinetach fizjoterapeutycznych.

W skład zestawu wchodzą:
• Piłka 75cm 4FIZJO
• Pompka z systemem pull&push

Opis

Kolor
Seledynowy
Średnica
75cm
Wysokość pompki
26cm
Bezpieczeństwo
System anti-burst

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: