Mata do ćwiczeń 1 cm - Fioletowa

32,99 zł
Brutto

Mata do ćwiczeń 4FIZJO wykonana jest ze świetnie amortyzującego tworzywa NBR. Dzięki swojej grubości zapewnia wysoki komfort oraz wygodę podczas ćwiczeń. Mata przeznaczona jest do ćwiczeń fitness, jogi oraz pilates. Doskonale sprawdza się jako wyposażenie siłowni a także gabinetów. Mata jest bardzo stabilna i nie ślizga się po podłożu podczas ćwiczeń.

Ilość

Mata do ćwiczeń 4FIZJO wykonana jest ze świetnie amortyzującego tworzywa NBR. Dzięki swojej grubości zapewnia wysoki komfort oraz wygodę podczas ćwiczeń. Mata przeznaczona jest do ćwiczeń fitness, jogi oraz pilates. Doskonale sprawdza się jako wyposażenie siłowni a także gabinetów. Mata nie jest bardzo stabilna i nie ślizga się po podłożu podczas ćwiczeń.

DLACZEGO AKURAT NASZE MATY?

Maty do ćwiczeń 4FIZJO produkowane są z materiałów najwyższego gatunku. Dzięki dbałości o jakość materiałów, nasze produkty charakteryzują się wysokim komfortem podczas ćwiczeń. Właściwości antypoślizgowe zapewniają bezpieczeństwo i płynność ćwiczeń.

Specyfikacja

Kolor
Fioletowy
Długość
183cm
Materiał
NBR
Grubość
1cm
Szerokość
61cm

Inne produkty z tej samej kategorii

Mata do akupresury - zielona

49,99 zł

Tysiąc kolców, które posada mata, poprzez ucisk wybranych rejonów ciała, poprawi ukrwienie mięśni doprowadzając do szybszej ich regeneracji oraz...

Piłka gimnastyczna...

27,99 zł

Piłka firmy 4FIZJO to prosty przyrząd, który zapewni Ci możliwość efektywnego oraz przede wszystkim ciekawego treningu. Dodatkowo do...